Marzysz o imponującym tatuażu? Podobają Ci się artystyczne dziary na plecach? Przybij piątkę – nam też! Takie malunki są zjawiskowe i kuszą szczególnie tych najbardziej „wkręconych” w tatuażowy świat. Jednak zanim zdecydujesz oddać się z ręce dobrego tatuażysty, przemyśl dobrze tę decyzję. W pierwszej kolejności odwiedź nasze profesjonalne studio tatuażu w Poznaniu Seven Sins Tattoo, specjalizujące się w takich dziarach. W trakcie konsultacji uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, a w poniższym artykule przybliżmy Ci najważniejsze kwestie związane z trwałym ozdabianiem pleców. Zaczynamy!

Główne zalety tatuażu na plecach

Nic dziwnego, że wielu miłośników tatuaży marzy o ozdobie w tym miejscu. Plecy to pole do popisu dla prawdziwego artysty. Duża powierzchnia daje szersze możliwości, więc dobry tatuażysta będzie w swoim żywiole. Decydując się na ozdobę na plecach, możesz pozwolić sobie na projekt z wieloma szczegółami, które będą w tym miejscu należycie wyeksponowane. Duża sprężystość skóry sprawia, że plecy tatuuje się bardzo dobrze, dzięki czemu projekty mogą być bardziej złożone. Plecy to również bardzo dobre miejsce na tzw. cover. W naszym salonie tatuażu Seven Sins Tattoo w Poznaniu zaprojektujemy dla Ciebie efektowny malunek, który zakryje ewentualne „błędy młodości”. Bez problemu osłonisz też dużą dziarę ubraniem, co jest wręcz wymagane w przypadku niektórych zawodów. Co jeszcze warto wiedzieć przed wizytą?

Czy tatuowanie pleców boli?

Na pewno zastanawiasz się, czy w trakcie sesji będziesz odczuwać duży ból. To oczywiście kwestia bardzo indywidualna. Jeśli już wcześniej się „dziarałeś”, wiesz, czego się spodziewać. Z zasady plecy to dość wdzięczne „płótno”. Skóra jest o wiele grubsza i mocniejsza niż w przypadku szyi czy nadgarstków i nie znajduje się tak blisko kości, jak np. okolice żeber. Co więcej, w tej strefie mamy stosunkowo mało zakończeń nerwowych. Równa powierzchnia pozwala tatuażyście pracować sprawnie, co wpływa na ogólny czas trwania sesji. Pamiętaj, że w przypadku rozbudowanych dzieł z licznymi szczegółami, będziesz musiał umówić się prawdopodobnie na kilka spotkań.

profesjonalny tatuażysta

Poznaj najciekawsze wzory!

Na przestrzeni ostatnich lat, ozdabianie placów dużymi wzorami zyskało na popularności. Sprawdź, czy spodoba Ci się któryś z dominujących trendów. Najczęściej wybieranymi motywami w salonach tatuażu są:

  • realistyczne motywy zwierzęce – drapieżne osobniki takie jak wilki, tygrysy czy niedźwiedzie cieszą się dużym wzięciem; kompozycja wzbogacona jest często roślinnością,
  • biomechanika – trybiki, zębatki, przewody – to kolejny pomysł na intrygujące dzieło, które łączy się najczęściej z efektem „rozerwanej skóry” – to z kolei tworzy złudzenie, że widoczne mechanizmy przenikają się z ludzkimi tkankami; umiejętne cieniowanie uwypukla ten efekt,
  • estetyka azjatycka – sztuka japońska to niekończąca się inspiracja dla rozbudowanych tatuaży na plecach; charakteryzuje się mnogością symboli i nasyconymi kolorami; azjatyckie motywy pełne są wielobarwnych ryb, samurajów lub symboli związanych ze sztukami walki; tatuaże w stylu japońskim to malunki energetyczne i dynamiczne.

Wolisz niepowtarzalny tatuaż?

Jeśli decydujesz się na tak dużą dziarę, lepiej postawić na indywidualny projekt. Nie łudź się, że tego typu tatuaże uda się wykonać tanio. Jeśli znajdziesz miejsce, w którym cena okaże się podejrzanie niska, radzimy Ci szukać dalej. W profesjonalnym studio tatuażu Seven Sins Tattoo w Poznaniu pracują artyści z wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim z ogromnym talentem. Umów się na konsultację już dziś. Możesz mieć pewność, że nasi tatuatorzy stworzą dla Ciebie coś specjalnego. Pomyśl, co jest dla Ciebie ważne lub jaki styl najbardziej Ci odpowiada, a już wkrótce będziesz nosić na swoich plecach prawdziwe dzieło sztuki!

Odwiedź profesjonalne studio tatuażu!

Do wykonania wymarzonej dziary potrzebujesz przede wszystkim sprawdzonego salonu tatuażu. Seven Sins Tattoo to miejsce dla Ciebie i Twoich odważnych pomysłów. Nie boimy się wyzwań, ponieważ doświadczenie i profesjonalizm naszych artystów pozwala na realizację najciekawszych projektów. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo podczas sesji i surowo przestrzegamy wszystkich wymogów sanitarnych. Przyjdź do nas i odmień swoje ciało tak, jak Ci się podoba.