fbpx
X
X
Back to the top
X

Piercing Poznań

PIERCING POZNAŃ – STUDIO TATUAŻU POZNAŃ

Piercing dosłownie oznacza kolczykowanie lub przekłuwanie, jest to oczywiście słowo zapożyczone z języka angielskiego. Słowo to odnosi się również do samych kolczyków, lecz wszystko zależne jest od kontekstu. Piercing w salon ach nie jest niczym nowym, jednak same przekłucia mają tysiące lat historii. Obecnie kolczyki wykonuje się głównie ze względów estetycznych i w najróżniejszych miejscach na ciele człowieka. Kiedyś miało to podłoże w znaczeniach kulturowych lub określało status majątkowy czy nawet wiek. Kolczyki odgrywały również swoją rolę w wielu rytuałach. Pomimo, że znaczenie piercingu zanika, to jego popularność nie słabnie, dlatego zapraszamy was na piercing – Poznań – Seven Sins Tattoo.

STUDIO TATUAŻY POZNAŃ – OFERUJEMY WAM TAKŻE USŁUGI PIERCINGU.

Od teraz studio tatuażu, to także salon piercingu. Przekłucia w naszym studio tatuazy wykonuje doświadczona piercerka, która zajmuje się tym od kilku lat i dobrze wie co robi. W studio do piercingu używamy tylko i wyłącznie tytanu G23, który jest najbezpieczniejszy, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju przekłucia. Dlaczego? Ponieważ nie rdzewieje, nie uczula oraz występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które skorzystają z zabiegu nie popełniły błędu życia i były w 100% zadowolone z przekłuć. Seven Sins Tattoo to miejsce, w którym dbamy o wszystkie osoby odwiedzające nasz salon. Jest to także miejsce dla osób, które cenią sobie troskę o klienta i najwyższy standard wykonywania przekłuć.

JAKIE TYPY PIERCINGU OFERUJEMY W NASZYM STUDIO? – PIERCING POZNAŃ

Więcej informacji o typach przekłuć jakie wykonujemy oraz  ich pielęgnacji i czasie gojenia znajdziecie tutaj >> piercing rodzaje przekłuć

Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że nie wykonujemy kolczyków typu microdermal, ze względu na zagrożenie dla zdrowia, wynikające z ciężkiego, prawidłowego dbania o ten typ kolczyków i troski o wasze ciała. Nasz salon piercingu stawia sobie wasze dobro na pierwszym miejscu.

Istnieje wiele typów przekłuć, ale tu przedstawimy jakie przekłucia oferuje nasz salon piercingu :

-piercing uszu – jest najbardziej powszechny i jest jednym z najstarszych typów przekłucia;

-tragus – to małe przekłucie chrząstki, która znajduje się przy “wejściu” do ucha,

-helix – jest to piercing górnej partii chrząstki ucha, zyskuje on coraz większe zainteresowanie,

-daith – polega na wykonaniu przekłucia wewnętrznego fałdu chrząstki w uchu,

-piercing nosa :

-nostril – czyli przekłucie płatka nosa, po zagojeniu może zostać zamieniony na kółko,

-septum – czyli piercing przegrody nosa, jest obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranych na założenie kolczyka,

-piercing ust : -labret lub vertical labret -jest przekłuciem dolnej wargi i również cieszy się dużą popularnością, głównie ze względu na walory estetyczne,

-medusa – jest to pircing wykonywany nad górną wargą, ale pod przegrodą nosa,

-monroe- jest to przekłucie po lewej stronie nad wargą, nazwa pochodzi od artystki Marilyn Monroe.

Wykonujemy także przekłucia brwi, a inne miejsca na kolczyki, które was interesują mogą zostać przedyskutowane. Wszystkie wymienione wyżej typy piercingu wykonujemy w naszym studio po uprzednim ustaleniu terminu z piercerką, która zajmie się wami podczas zabiegu przekłucia. W razie jakichkolwiek obaw w kwestii przekłucia lub pytań odnośnie piercingu, zawsze możecie przyjść do naszego studia tatuażu – Poznań.

Piercing Poznań, czyli dlaczego to nam powinniście powierzać swoje ciała.

Podczas wykonywania przekłucia będziesz znajdował/a się w sterylnej przestrzeni oraz przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zadbamy o to, abyś nie czuł/a strachu i czuł/a się komfortowo, ponieważ piercing nie powinien budzić strachu. Przekłucia i kolczyki nie są nam obce, a więc nasza piercerka ma sporą wiedzę na temat swojej pasji jaką jest piercing – Poznań. Sam zabieg wykonania piercingu jest stosunkowo krótki, ponieważ zazwyczaj jest to maksymalnie kilka minut. Ważne, aby przed zabiegiem nie nakręcać swojego strachu przed ewentualnym bólem. Pamiętajcie, że każdy inaczej znosi przekłuwanie i nie istnieje jedna miara bólu dla wszystkich.

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają Ci piercing? – Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany zrobieniem sobie nowego kolczyka lub pierwszego w życiu, to zapraszamy do kontaktu. Napisz jakie miejsce na wykonanie kolczyków Cię interesuje, a my wyznaczymy termin Twojej wizyty w miejscu jakim jest nasz salon w mieście Poznań. Miejsca w jakich możecie otrzymać informacje na temat piercingu, to nasz salon piercingu i tatuażu oraz nasze media społecznościowe. Serdecznie zapraszamy na na konsultacje odnośnie piercing Poznań od poniedziałku do piątku.