fbpx
X
X
Back to the top
X

O nas

Seven Sins Tattoo Dobre Studio Tatuażu Poznań – o nas


Nasza ekipa to ludzie z pasją dla sztuki tatuażu, dlatego w Seven Sins Tattoo spotkasz wyłącznie najlepszych artystów. Zapewniamy profesjonalne wykonanie tatuażu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Tatuaże dla nas to nie tylko umiejętność, ale także forma wyrażania siebie. Wierzymy, że dobre studio tatuażu oprócz ciekawych projektów, musi zapewnić też miłą atmosferę, dlatego u nas poczujesz się jak w domu. Każdy z naszych artystów reprezentuje swój unikalny styl, dzięki czemu masz pewność, że Twój tatuaż będzie niepowtarzalny.

Pomożemy Ci w wyborze wzoru i przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt w różnych stylach: realizm, neotraditional, old school, new school, graphic. Zachęcamy do odwiedzenia galerii, w której można podziwiać wybrane prace naszych utalentowanych artystów. Nasze studio tatuażu znajdziesz w Poznaniu, zarezerwuj termin jeszcze dzisiaj  i pozwól nam stworzyć niepowtarzalne dzieło na Twojej skórze!

Dobre studio tatuażów i dobre tatuaże


Seven Sins Tattoo spełnia wszelkie wymagania, jakich możesz oczekiwać od dobrego studia tatuażu. Przede wszystkim zebraliśmy utalentowaną i doświadczoną ekipę tatuatorów, którzy specjalizują się w różnych technikach. Sam wybierasz, u którego artysty zamówisz projekt, ich szczegółowy biogram oraz galerię prac znajdziesz na naszej stronie!

Jednak profesjonalny tatuator to nie tylko technika, ale też odpowiednie podejście do klienta. W trakcie sesji w naszym studiu zadbamy o Twoją wygodę i świetny humor, nasi artyści z pewnością umilą ten czas! Jak przystało na dobre studio tatuażu, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci maksimum bezpieczeństwa – Twoje zdrowie jest dla nas ważne, dlatego pracujemy wyłącznie w sterylnych warunkach.

Jeśli chcesz poznać opinie dotychczasowych klientów naszego studia tatuażu w Poznaniu, odwiedź nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam nie tylko recenzje użytkowników, ale też kompletną galerię prac naszych tatuatorów.