fbpx
X
X
Back to the top
X

FAQ

FAQ

JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN NA WYKONANIE TATUAŻU?

Najlepszym wyjściem będzie wizyta u nas w studio, konsultacje są darmowe i nie trwają długo, a jednak najłatwiej ustalić wszystkie szczegóły wymażonego tatuażu w cztery oczy. Można również kontaktować się z nami przez facebook, instagram, email bądź telefonicznie. Ułatwisz nam prace jeśli w wiadomości opiszesz swój pomysł na tatuaż, bądź wyślesz przykłady i inspiracje. Pamiętaj, żeby opisać miejsce w którym ma znajdować się tatuaż. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu wystarczy, że opowiesz nam o interesującej Cię tematyce, a my przygotujemy Twój wymożony projekt. Możesz również poprosić nas o przesłanie wolnych autorskich projektów naszych artystów.  Odpowiedz dostaniesz maksymalnie w przeciągu kilku godzin.

ILE TRZEBA CZEKAĆ NA TERMIN?

W naszym studio pracuje 6 stałych artystów, każdy w swoim unikalnym stylu dlatego terminy mogą być różne w zależności od tatuażu jaki chcesz wykonać. Cieżko pracujemy na to by terminy nie były odległe, rozumiemy wasze potrzeby i staramy się, by okres oczekiwania na tatuaż nie przekraczał jednego miesiąca. Jeśli zależy Ci na czasie daj nam znać a z pewnością znajdziemy troche czasu dla Ciebie.

W JAKICH STYLACH WYKONUJECIE TATUAŻE?

Każdy z naszych artystów pracuje w swoim stylu. Wykonujemy prace w takich stylach jak: tatuaż realistyczny kolorowy, atuaż realistyczny czarno-szary, tatuaż neotradycyjny kolorowy, tatuaż neotradycyjny czarno-szary, new school, old school, tatuaż tradycyjny, tatuaż geometryczny, tatuaż graficzny, tatuaż ornamentalny, tatuaż polinezyjski – maori, tatuaż abstrakcyjny oraz tatuaż minimalistyczny.

CZY WYKONUJECIE TATUAŻE OSOBĄ NIEPEŁNOLETNIM?

Tatuaże wykonujemy jedynie osobą które ukończyły 16 rok życia, konieczna będzie pisemna zgoda opiekuna. Czasem wymagamy obecności rodzica podczas zabiegu.

ILE KOSZTUJE PROFESJONALNY TATUAŻ?

Każdy tatuaż wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości, miejsca na ciele oraz szczegółowości wzoru.W naszym studio nie ma jednak dużej różnicy w cenie za kolorowy czy czarno-biały tatuaż.
Taryfa startowa to 250zł za mały tatuaż, wynika to z kosztów jednorazowych materiałów używanych zarówno do wykonania tatuażu jak i przygotowania sterylnego stanowiska. Higiena i sterylność są zawsze na pierwszym planie z tąd też taryfa startowa. Większe prace wyceniamy podczas konsultacji projektu.

CZY MOŻNA PŁACIĆ U WAS KARTĄ?

Płatność tylko gotówką.

CZY KOPIUJECIE TATUAŻE BĄDŹ WYKONUJECIE TATUAŻE Z PROJEKTÓW INNYCH ARTYSTÓW?

Nie podejmujemy się wykonywania cudzych projektów. Zawsze możesz przyjść do nas z jakimś projektem, pomysłem albo zdjęciem gotowego tatuażu. Pamiętaj posłuży on artyście tylko jako inspiracja. Projekty które przygotowujemy są indywidualne i niepowtarzalne. Nasi artyści są bardzo kreatywni wystarczy tak naprawdę że podasz w jakiej tematyce chcesz się ozdobić a my zajmiemy się resztą.

CZY ZA PROJEKT MUSZĘ DODATKOWO PŁACIĆ?

Wykonanie projektu jest w cenie tatuażu. Ważne jest też, że projekt zawsze wiąże się z umówionym terminem tatuowania i wpłaceniem zadatku. Nie wykonujemy odpłatnie samych projektów.

CZY WYKONUJECIE COVERY TATUAŻU?

Tak podejmujemy się Coverów. W przypadkach coverów konieczna jest wizyta u nas w studio na konsultacje, artysta musi ocenić czy istnieje możliwość profesjonalnego cover-up. Najlepiej na przykrycia nadają się mroczne motywy w ciemnych odcieniach.

JAK DBACIE O BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ PODCZAS ZABIEGU?

Higiena i sterylność, a przy tym bezpieczeństwo klienta oraz tatuażysty jest dla nas najważniejsze. Cały sprzęt którego używamy do zabiegu jest sterylizowany a elementy jednorazowe posiadają datę przydatności na opakowaniu. Po każdym zabiegu igły trafiają do specjalnych pojemników które odbiera firma specjalizująca się w utylizacji odpadów medycznych, a stanowisko zostaje zdezynfekowane specjalistycznymi detergentami. Dodatkowo posiadamy autoklaw którego używamy do stylizacji narzędzi.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA ?

Przeciwwskazań do tatuowania jest kilka, jednak najważniejszymi są choroby skóry oraz zażywanie leków na niekrzepliwość krwi oraz cukrzyca. Skóra nie może być uszkodzona i podrażniona w miejscu, które ma być tatuowane. Tatuaży nie wykonuje się kobietom w ciąży i karmiącym, dobrze jest także odczekać pół roku po porodzie, aby organizm doszedł do siebie.

CZY MOŻNA ZROBIĆ TATUAŻ NA BLIŹNIE?

Tak, można wykonać taki zabieg aczkolwiek ważne żeby blizna była starsza niż dwa lata.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ PRZED ZABIEGIEM?

Ważne żeby przyjść wypoczętym, wyspanym i zjeść obfity posiłek – tatuowanie to  stres dla organizmu także lepiej zadbać by organizm był wypoczęty.

JAK DBAĆ O ŚWIEŻY TATUAŻ PO ZABIEGU?

Po zabiegu udzielimy Ci dokładnej instrukcji tymczasem możesz przeczytać nasze wskazania na stronie głównej w zakładce „pielęgnacja”.

CZY WYKONUJECIE TATUAŻE OSOBĄ POD W PŁYWEM ALKOHOLU?

Nie! jest to nie odpowiednie. Jesteśmy profesjonalnym studio tattoo – dbamy o wasze bezpieczeństwo, osobom pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających odmawiamy wykonanie tatuażu. Alkohol osłabia organizm i rozrzedza krew co źle wpływa na proces wykonania i gojenia tatuażu.