fbpx
X
X
Back to the top
X

Tatuaż na plecach

Tatuaż na plecach

Tatuaże na plecach wybierają zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jest to miejsce na ciele, które daje artyście największe pole do tak zwanego „popisu”. Dlaczego? To całkiem oczywiste, że wynika to z powierzchni jaką mają plecy, co umożliwia zawarcie wszystkich detali tatuażu oraz pozwala, aby zrealizować większe, bardziej skomlikowane i rozbudowane wzory. Zależnie od tego jakie wybierzemy motywy czy rozmiary, tatuaże będą stanowić o odwadze, efektownie ozdobią plecy oraz będą pięknie prezentowały się przez wiele lat. Wynika to z tego, że skóra na plecach nie jest narażona na wiele zagrożeń. Dodatkowo, jeśli odpowiednio będzie się dbało o tatuaż na plecach, to przez więcej lat zachowa on swoją świetną jakość i urok, a przecież właśnie na tym nam i Wam zależy.

TATUAŻ NA PLECACH, CZY ABY NA PEWNO JEST TO DOBRY POMYSŁ?

Z perspektywy tatuatora na pewno jest to dobry pomysł, szczególnie jeśli jest to profesjonalista, który ma bardziej rozbudowaną wizję, aby wykonać wybrane motywy czy wzory. Natomiast ze strony klienta, czyli Waszej ma to swoje wady jak i zalety. Naszym zdaniem, zalet w kwestii tatuaż na plecach jest znacznie więcej, niż powodów, aby jednak tego efektownego dzieła nie wykonać. Największym plusem, szczególnie dla osób pracujących, jest łatwość w ukryciu tatuaż na plecach ze względu na to w jakim miejscu ciała się znajduje. Każda koszula czy t-shirt z łatwością ukryje wzory zdobiące Wasze ciała, natomiast podczas wakacji nad morzem z pewnością tatuaze na plecach przyciągną uwagę niejednej osoby.

Jeżeli zależy Wam na skupieniu uwagi na sobie lub zrobienia wielkiego wrażenia na pozostałych, to ważne dla Was motywy przeniesione w formie tatuażu na Waszym ciele z pewnością zrobią furorę. Niesamowicie ważne jest, żebyście postawili na profesjonalnego artystę, który zna się na wykonywaniu tatuaży i ma rozległą wiedzę, głównie w tej dziedzinie. Dzięki temu będziecie pod wrażeniem swoich tatuaży, a przede wszystkim zaskoczy Was jakość i szczegółowość. Świadomy swoich zdolności artysta będzie wiedział jak najlepiej zagospodarować miejsce na tatuaż na plecach. Współpraca z naprawdę uzdolnionym tatuatorem przyniesie naprawdę zaskakujące efekty w postaci tatuażu.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE WZORY W CELU WYKONANIA TATUAŻU NA PLECACH

Tatuaże w tym miejscu mogą zostać wykonane w każdym stylu, co daje Ci wielką dowolność w doborze artysty, który ma wykonać wymyślone przez Ciebie dzieło. W naszym studio tatuażu możesz liczyć na indywidualny projekt i profesjonalne wykonanie. Motywy jakie wybierzesz przedstaw tatuatorowi i dowiedz się jaka jest jego wizja. Tatuaze na plecy często składają się z kilku planów lub części, które razem tworzą całość. Ludzie często stawiają na styl japoński, aby przyozdobić nim ciało. Decydują się na tego typu tatuaże, ponieważ charakteryzuje je bogata kolorystyka o różnych stopniach intensywności barw oraz pięknie zaznaczone kontury elementów składających się na cały wzór. Motywem przewodnim w tego typu dziele zazwyczaj jest smok, tygrys lub ryby koi, w zależności od preferencji.

Jeżeli bardziej odpowiada Wam styl realistyczny, to motyw dzikich zwierząt, motywy religijne, portrety czy bardziej mroczne tematy. W tym przypadku możecie zażyczyć sobie niemalże wszystko, o ile wszelkie elementy da się sensownie ze sobą połączyć. Bardziej delikatne będą graficzne kwiaty, ornamenty, linearna kompozycja flory i fauny lub linearna kompozycja twarzy w akompaniamencie roślinności. Genialne wrażenie jako tatuaż na plecach na pewno wywrze na Was styl neotradycyjny, który łączy niesamowite kolory z równymi liniami.

Stawiając na ten styl macie również większą dowolność, ponieważ kolory mogą mieć różne stopnie nasycenia oraz mogą zostać dobrane na miliony sposobów. Wyobraźcie sobie na przykład majestatycznego łabędzia w towarzystwie kwiatów i wody, po której pływa lub lisią mordkę w otoczeniu elementów leśnej roślinności. Kobiety często wybierają tatuaże neotradycyjne, które skupiają się na klejnocie, jako przedmiocie przykuwającym uwagę do wzoru. Naprawdę można tak wymieniać w nieskończoność, ponieważ pomysłów na zagospodarowanie takiej przestrzeni są prawdopodobnie miliony. Ile ludzi, tyle pomysłów na unikatowy wzór, który ma zdobić skórę przez wiele, wiele lat.

Tatuujemy plecy! Czas przygotować indywidualny projekt.

Jeżeli nie jesteście pewni w 100% jakie wzory Wam odpowiadają, to pozwólcie artyście na przedstawienie swoich wizji. W ten sposób może spodobać Wam się coś zupełnie innego, niż na początku chcieliście. Jeśli przedstawicie tatuatorowi swoje preferencje i upodobania, to łatwiej będzie Wam dojść do porozumienia i stworzenia oryginalnych tatuaży. A przecież na tym Wam zależy, prawda? Wydaje nam się, że każdy marzy o unikatowym tatuażu, którego nikt inny nie będzie miał. Niepowtarzalny wzór sprawi Wam więcej radości, ponieważ będziecie jedynymi posiadaczami tego, konkretnego arcydzieła.

 

Nie powielając lub nie kopiując wzoru, który wykonał inny artysta, zapewniacie sobie pewnego rodzaju wyjątkowość, co często zwiększa poczucie pewności siebie. Może tatuaże znajdujące się na plecach nie są widoczne przez cały czas, lecz jeśli już mamy okazję takowy zobaczyć, to na pewno wywrze on na nas większe wrażenie, niż na przykład tatuaże na ramieniu. Naszym zdaniem warto jest wytrzymać kilka sesji tatuowania, aby przez sporą część życia towarzyszył nam niesamowity tatuaż, który jednocześnie będzie stanowił bardzo efektowną ozdobę.