fbpx
X
X
Back to the top
X

Tatuaż Wilda

Studio tatuażu Poznań – Wilda


Seven Sins Tattoo to kreatywna przestrzeń, w której zrealizujesz marzenie o ciekawej grafice zdobiącej Twoją skórę. W naszym studio tatuażu na Wildzie w Poznaniu spotkasz jedynie doświadczonych i profesjonalnych artystów, reprezentujących różne szkoły tatuażu. W zależności od indywidualnych potrzeb, u nas wykonasz tatuaż w nurcie old school, realism, new school, trash polka, miniature, neotraditional i wielu innych. Pamiętaj, że każdy, dobry tatuażysta ma swój wyrobiony styl, dlatego nasi artyści projektują grafiki wyłącznie w obrębie typowej dla siebie estetyki. Nie musisz jednak mieć rozeznania w bieżących trendach, pracownicy naszego studia służą merytoryczną radą, mogą też stworzyć wzór inspirowany Twoim pomysłem!

Tatuaż Wilda Poznań, profesjonalni tatuażyści

Jak przystało na profesjonalne studio, wykonujemy jedynie niepowtarzalne projekty, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja grafika nie zdobi nikogo innego. Możesz również skorzystać z gotowych szablonów, które będą doskonałym wypełnieniem pustych przestrzeni na Twojej skórze.

 

Tatuaż Wilda – Poznań – Seven Sins Tatoo


Lokalizacja naszego studia na Wildzie nie była przypadkowa. Ta dawniej zapomniana dzielnica Poznania obecnie przechodzi proces gwałtownej gentryfikacji. Dlatego w ciągu ostatniej dekady pojawiło się tam wiele dobrych restauracji, przytulnych kawiarni czy właśnie pracowni artystycznych, które przyciągnęły na Wildę turystów oraz osoby związane z kulturą.

Chociaż w Poznaniu powstają coraz to nowe profesjonalne studia, to i tak nasza oferta jest jedną z najlepszych. Sercem Seven Sins Tattoo są bardzo dobrzy tatuażyści, którzy troszczą się o iście domową atmosferę. Trzonem tatuatorskiej rodziny są doświadczeni i profesjonalni artyści, którzy przez lata wypracowali sobie rozpoznawalny styl. Jednak w Seven Sins Tattoo stawiamy też na nowe twarze, dlatego współpracujemy z debiutującymi tatuażystami, którzy zdobywają doświadczenie, zdobiąc ciała naszych klientów. Koniecznie sprawdź naszą galerię, w której każdy, pracujący u nas tatuażysta prezentuje swoje najciekawsze prace.