fbpx
X
X
Back to the top
X

Tatuaż damski

Tatuaż damski

Kobiety coraz częściej decydują się umieszczać na swoich pięknych ciałach rozmaite projekty. Tatuaz damski może nieść za sobą mocny przekaz, a czasem może być uroczą ozdobą. Nasze klientki chętnie tatuują sobie motywy kwiatowe i zwierzęce, mandale, wzory geometryczne, czy portrety dzieci. Pojawia się wiele inspiracji podkreślających wdzięk kobiet i ich siłę, zwłaszcza w projektach przedstawiających sylwetki kobiet : indianek, szamanek, wiedźm… Tatuaże te są pełne mocy, wdzięku, gracji i nienachalnej elegancji. Czasem delikatne, czasem z pazurem. Różnorodne i wspaniałe — jak ich właścicielki!

 

Przy wyborze wzoru, który będzie zdobił Twoją skórę kierujci się tylko swoją opinią, nie innych kobiet. W razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej porozmawiać z tatuatorem i poznać jego opinię na dany temat, ponieważ jest to osoba, która ma ogrom wiedzy zawodowej. Gdy chcesz poznać znaczenie wybranego przez siebie wzoru, również możesz zapytać artysty. Powinna to być najbardziej wiarygodna osoba, jeżeli wybrany został profesjonalista. Pamiętajcie, że tatuaz zostanie z wami na długie lata i ma was zadowalać w 100%. Chcemy, aby każda z kobiet odwiedzających nasze studio opuszczała je szczęśliwa, ponieważ sprostaliśmy jej oczekiwaniom i jest zachwycona nowym tatuażem.

Tatuaże damskie – czyli motywy dla kobiet

Jeśli masz już wybrany wzór, skontaktuj się z nami. Z pewnością styl któregoś tatuażysty będzie współgrał z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli szukasz inspiracji, przejrzyj naszą galerię. Może coś przykuje Twoją uwagę i ukierunkuje pomysł projektu, który wspólnie zrealizujecie wraz z artystą naszego studio. Ważne, by tatuaże w jakimś stopniu były odzwierciedleniem Ciebie. Nie kieruj się modą, czy wzorem koleżanek. Postaw na indywidualność, niech określa Twój charakter, pasję, to, co kochasz i jest faktyczną częścią Twojej wyjątkowej osobowości.

Masz do wyboru szereg najzdolniejszych poznańskich artystów, którzy z anielską cierpliwością, pozytywnym nastawieniem i rzeczywistym zaangażowaniem wykonują swoje projekty jako tatuaże. Wszystkie z nich są wybitne i na najwyższym poziomie. Ze studio tatuaży Seven Sins Tatoo nie da się wyjść niezadowolonym. Nasi tatuatorzy z uważnością słuchają swoich klientów i starają się spełnić wszystkie ich oczekiwania. Efekty widać w galeriach prac, tatuaże które zachwycają i przykuwają uwagę każdego.