fbpx
X
X
Back to the top
X

Tatuaż nasza pasja

IMG_5960

Tatuaże naszą pasją

Miłość do sztuki doprowadziła nas tu, gdzie obecnie się znajdujemy

Sztuka występuje pod wieloma postaciami, zaczynając od starożytnych, klasycznych rzeźb, aż po nowoczesne czy abstrakcyjne obrazy. Tatuaże będąc formą sztuki zdobienia ciała sprawiają, że jest to sztuka która wyraża naszego klienta. Często ludzie nie postrzegają tatuażu jako sztuki, a wręcz jako oszpecanie pięknego dzieła Stwórcy. Niejednokrotnie tatuaż jest instrumentem manifestu przeciwko światu. Naszym zdaniem, tatuaże to pasja to chęć pokazania światu co myślimy i kim jesteśmy  to poniekąd nasza dusza i nasze życie. Nie każdy musi się z nami zgadzać czy też manifestować takie same poglądy, jednakże ważne jest, aby zachowywać szacunek i poznać różne punkty widzenia. Nasze studio Seven Sins Tattoo jest miejscem przyjaznym dla wszystkich, staramy się aby to miejscu wszyscy czuli się jak u siebie i żeby wiedzieli że zawsze mogą przyjść wypić kawę. Nasza załoga pozostaje zawsze do waszej dyspozycji. Nie zapominamy nigdy was i waszych tatuaży

DLA JEDNYCH TO TATUAŻE DLA NAS OBRAZY

Nasze studio to otwarta przestrzeń, z wyraźnym podzialem na recepcję oraz pracownie dla naszych artystów by mogli w komfortowych i intymnych warunkach spełniać oczekiwania naszych klientów. Sztuki nie tworzy się byle gdzie, potrzebna jest atmosfera, my staramy się to zapewnić. . Studio tatuażu potrzebuje zazwyczaj dużo światła i przestrzeni ktorej nam nie brakuje. Nasze studia tatuażu, pomimo, że są różne, to nie zmienia tego iż naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań naszych klientów, z jednakowym zaangażowaniem i pasją do sztuki tatuażu. Kreatywność naszych artystów przelewana jest nieustannie na płótno, papier a także, co jest dla nas spełnieniem na Państwa ciało.

 

Profesjonalizm oraz umiłowanie sztuki tatuażu jest dla nas siłą napędową w naszym życiu. Nie chcemy, od niej odpocząć, sztuka którą tworzymy jest naszą siłą witalną i dzięki niej możemy egzystować i nieustannie się rozwijać. Każdy Tatuaż jest inny i jak obraz ma swoją duszę, która jest mariażem potrzeb naszego klienta i umiejętności naszych tatuatorów.

Tatuaże są naszą pasją i jak każda sztuka, rzeźba, malarstwo, murale czy muzyka wzbudzają wiele różnych emocji u każdego z nas. Tatuaż to uznana sztuka. którą każdy odbiera inaczej i różnie interpretuje. Salon tatuażu jest strefą przyjazną dla artystów w takim samym stopniu co studio malarskie. Jest to miejsca pracy jak i a także miejsce głębokich rozważań na temat ekspresji siebie poprzez poprzez tatuaż. Umiejętności artystyczne pozwalają nam na przeżuwanie emocji wraz z klientami,  ponieważ mogą je oni wyrazić za pomocą swojego dzieła które pzrzedewszystkzm ma być powodem i zadowolenia obu stron.

PO KILKU GODZINACH TATUOWANIA DZIEŃ SIĘ NIE KOŃCZY, PRZYCHODZI CZAS NA PRACĘ TWÓRCZĄ

Wielu osobom wydaje się, że tatuator wykonuje jedną pracę dziennie i reszta jego dnia jest wolna,  więc większość dnia nic nie robi. Prawda jednak jest zupełnie inna. Tatuator nie zawód artystyczny i nie ma tu sztywnych ram czasowych. Zaczynając od tego, że każdy klient ma inne oczekiwania, więc tempo pracy może być różne zależnie od dnia, nastroju i natchnienia. Zależy to od szczegółowości pracy, stylu w jakim ma zostać wykonany tatuaż oraz od rozmiaru a przede wszystkim od tego co klient chce wyrazić przez swój tatuaż. Salon tatuażu jest miejscem, w którym tatuator spędza znaczną część dnia, w niektórych przypadkach staje się drugim domem, a nie tylko miejscem wykonywania tatuaży. Praktycznie każdego dnia po zakończeniu pracy artyści tworzą nowe projekty lub wzory na życzenie dla klienta. Kiedy nie tworzą wzorów tatuaży często malują lub próbują rozwijać swoją duszę artystyczną. W tatuażu głównie chodzi o wyrażanie siebie przez styl w jakim się pracuje oraz o ciągły rozwój. Jest to niesamowicie czasochłonna pasja, ale nasze dzieła są tego warte.

Tatuaże to wszystko co mamy, nie ma nic lepszego niż mieć swoją zajawkę i czas na jej realizowanie.

Moglibyśmy o tym opowiadać godzinami, a nawet dniami. Dla nas są najważniejszym elementem naszego życia, ponieważ głównie wokół nich się ono kręci. Każdego dnia daje nam to możliwość poznawania ciekawych ludzi, oraz oglądania prac innych tatuatorów bez opuszczania naszego  tatuażu. Każdego dnia poznajemy nowe gusta, nowe pomysły na tatuaż. Codziennie poznajemy i uczymy się nowych rzeczy, aby móc realizować naszą pasją jaką są tatuaże.

TRZEBA WIELU LAT BY WYPRACOWAĆ SWÓJ WŁASNY STYL I TECHNIKĘ BY ZDOBIĆ CIAŁA TATUAŻEM GODNYM PRAWDZIWEGO MISTRZA – WYMAGA  CIERPLIWOŚĆ I WIARY W SIEBIE i POKORY!

Tatuaże to nasze życie, ponieważ jest to niesamowicie wymagająca dziedzina sztuki. Wynika to z tego, że trzeba umieć ocenić w jakim miejscu jaki tatuaż dobrze będzie się prezentował, a w jakim miejscu jeszcze lepiej.Nieodłącznym czynnikiem naszej pracy jest odpowiedzialność, u nas nie ma OUPS! – Tatuażu się zamaluje. Od początku do końca tworzenia naszego dzieła musimy być świadomi, skoncentrowani i do bólu profesjonalni. Projekt tatuażu ewoluuje, aż do momentu wykonania go na skórze, ponieważ wizja klienta jak i artysty często się zmienia. Natomiast w przypadku gotowych projektów należy umiejętnie je dopasować do ciała lub wprowadzić małe zmiany, tak aby tatuaż stanowił ozdobę przez wiele lat.

SZTUKA TOWARZYSZY LUDZKOŚCI OD POCZĄTKU DZIEJÓW – RZEŹBA, MALARSTWO JASKINIOWE ORAZ TATUAŻ TO JEDNE  NAJSTARSZYCH PRZEJAWÓW SZTUKI!

Kochamy i szanujemy jej wszystkie nurty. Nie potrafimy wyobrazić sobie świata bez sztuki i szacunku do niej. Czekamy na was w naszych salonach pełni energii i siły, aby tworzyć nowe dzieła, których inspiracje macie w swojej głowie…