fbpx
X
X
Back to the top
X

Cennik studio tatuażu

Studio tatuażu Poznań – Cennik


Oferujemy najlepsze tatuaże w Poznaniu – tanio, profesjonalnie i artystycznie. W Seven Sins Tattoo spotkasz tylko doświadczonych i utalentowanych tatuatorów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Robiąc tatuaż u nas, nie musisz martwić się o cenę, indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, uwzględniając wiele czynników w ostatecznym cenniku. Projekt tatuażu dostosujemy do Twojego budżetu, a także stylu, który preferujesz. Artyści z naszego studia tatuażu  specjalizują się w różnorodnych technikach, zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych.

Od czego zależy cennik tatuażu?


Wykonanie profesjonalnego tatuażu to prawdziwa sztuka, w końcu będzie on zdobił Twoją skórę przez całe życie. Cennik w naszym poznańskim studio tatuażu uzależniony jest od wielu zmiennych, do których należą:

  • rozmiar,
  • stopień skomplikowania wzoru,
  • ilość detali,
  • wybrana technika,
  • liczby potrzebnych sesji.

Jednak ostateczną cenę tatuażu uzgadniamy po wykonaniu projektu, wspólnie z klientem. Aby zarezerwować termin u jednego z naszych artystów, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, niezbędne jest też opłacenie zadatku. Przed skorzystaniem z usług naszego studia tatuażu w Poznaniu, prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie. Zachęcamy też do przejrzenia prac naszych artystów.

Tanie tatuaże w Poznaniu – Seven Sins Tatoo


Jeżeli interesują Cię tanie i wysokiej jakości tatuaże Seven Sins Tattoo to najlepszy wybór w Poznaniu. Korzystamy tylko z najlepszych tuszów, dzięki czemu każdy tatuaż będzie prezentował się znakomicie. Zapewniamy też najwyższe standardy higieny, maszyny, z których korzystamy, są sterylizowane i dezynfekowane. Na swoim koncie mamy rzesze zadowolonych klientów, nie tylko z Poznania, odwiedź fanpage naszego studia tatuażu na Facebooku, aby zobaczyć pozytywne recenzje, a także pełną galerię naszych prac.