fbpx
X
X
Back to the top
X

Galeria tatuaży

Studio tatuażu Seven Sins Tattoo – Galeria tatuaży

Szukasz tatuażysty do wykonania Twojego pomysłu? Potrzebujesz impulsu i inspiracji na nowy tatuaż? A może po prostu chcesz nacieszyć oko świetnymi projektami wbitymi w skórę? Niezależnie od motywu, jaki Cię tutaj sprowadził  — przed Tobą wyjątkowa galeria tatuaży. Znajdziesz tu prace najwybitniejszych poznańskich artystów sztuki zdobienia ciał. Wszystkie zdjęcia pokazują dzieła, które powstały w studio Seven Sins Tatoo.

Decyzja o wykonaniu tatuażu to tak naprawdę początek drogi. Niektórzy od zawsze są przekonani o wyborze wzoru. Tutaj sprawa jest prosta i oczywista. Inni potrzebują czasu, aby znaleźć odpowiedni dla siebie motyw. Zdecydowanie pomocnym może być tutaj przejrzenie zrealizowanych już projektów. Zawsze jednak zachęcamy do tworzenia indywidualnych grafik. Nie kieruj się modą, ona mija, a tatuaż pozostaje na ciele. Przyjdź do nas do studia, a z pewnością wspólnie stworzymy Twój wymarzony, unikatowy wzór. Poza dbałością o estetykę na najwyższym poziomie, troszczymy się również o Twoje bezpieczeństwo, spełniając wszelkie normy higieniczne i sanitarne.

Wybór tatuatora jest niezwykle ważnym krokiem. Dzięki przejrzeniu prac artysty prawdopodobnie od razu będziesz wiedzieć, czy to jest „to”. Musisz poczuć jego styl, kreskę… W końcu to osoba, która zostawi po sobie pamiątkę na całe życie. Wybierz, która galeria tatuażu interesuje Cię najbardziej i poznaj nasze zrealizowane projekty.

Tatuaż kolorowy realistyczny

Tatuaż graficzny

Tatuaż męski

Tatuaż na plecach

Tatuaż rękaw

Tatuaż realistyczny czarno-szary

Tatuaż Neotradycyjny

Tatuaż damski

Tatuaż na szyi