Choć ma dość egzotycznie brzmiącą nazwą, jest coraz popularniejszym rodzajem przekłuć na ciele, który przyciąga uwagę swoim unikalnym wyglądem i stylistyką. W tym artykule przyjrzymy się bliżej rodzajowi, jakim jest mantis piercing – jego charakterystyce oraz zaletom i wadom – oraz odpowiemy na pytanie, dlaczego powinieneś odwiedzić studio 7 Sins Tattoo w celu jego wykonania. 

Mantis piercing – co to?

Jest to przekłucie nosa, które zdobywa coraz większą popularność w świecie body artu. Mantis piercing, znany również jako piercing modliszkowy, to wyjątkowy rodzaj ozdoby, którą możesz wykonać w specjalistycznych studiach, takich jak 7 Sins Tattoo. Ten nietypowy rodzaj przekłucia charakteryzuje się umiejscowieniem między nozdrzami, co nadaje mu wygląd przypominający ciało modliszki. Kolczyk wykorzystywany do jego wykonania jest zrobiony z bezpiecznych dla skóry materiałów, takich jak chirurgiczna stal tytanowa czy bioplast.

Jak zadbać o mantis piercing?

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem mantisa, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na jego pielęgnację, by cieszyć się jego wyjątkowym wyglądem i komfortem noszenia jak najdłużej. Właściwa opieka jest kluczowa dla utrzymania jego zdrowia i estetyki. W studio piercingu 7 Sins Tattoo możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie w dbaniu o swoje przekłucie. Wśród wskazówek przekazywanych Klientom po wizycie, warto wyróżnić poniższe:

  • regularnie czyść i pielęgnuj nakłucie, stosując sól fizjologiczną lub specjalne płyny wspomagające leczenie, aby zapobiec infekcjom i stanom zapalnym;
  • staraj się unikać dotykania lub manipulowania mantis piercingiem bez konieczności, ponieważ może to spowodować podrażnienia i opóźnić proces gojenia;
  • zaplanuj regularne wizyty kontrolne u doświadczonego artysty w studio 7 Sins Tattoo, który pomoże Ci monitorować stan zdrowia przekłucia i zapobiec ewentualnym problemom.

mantis-piercingCzy warto zdecydować się na mantis piercing?

Jeśli jesteś osobą poszukującą nietypowych i oryginalnych sposobów na wyrażenie swojej osobowości, mantis piercing może być idealną opcją dla Ciebie. Wykonany z dbałością o detale i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, ten nietypowy rodzaj przekłucia nosa może stać się nie tylko ozdobą, ale także wyrazem Twojego indywidualnego stylu. Studio 7 Sins Tattoo oferuje profesjonalną obsługę i bezpieczne wykonanie zabiegu, dzięki któremu wyróżnisz się spośród tłumu i dodasz odrobinę szaleństwa do swojego wyglądu.

Nostril czy mantis piercing?

Zastanawiasz się nad wyborem między nostrilem a mantis piercingiem? Jeżeli tak, powinieneś nie tylko rozważyć swoje osobiste preferencje i upodobania, ale poznać charakterystykę tych przekłuć. W studio 7 Sins Tattoo zajmujemy się wykonywaniem obydwóch rodzajów nakłuć, które różnią się między sobą następującymi elementami:

  • nostril to klasyczna opcja, idealna dla tych, którzy preferują subtelne ozdoby. Umieszczony jest na bocznym płatku nosa, dodając delikatny akcent do wyglądu;
  • z kolei mantis to wybór dla tych, którzy pragną czegoś nietypowego i oryginalnego. Centralnie umieszczony między nozdrzami, to unikalne przekłucie przyciąga uwagę swoim wyglądem przypominającym ciało modliszki.

Niezależnie od tego, który styl bardziej Ci odpowiada, w studio 7 Sins Tattoo proponujemy profesjonalne podejście i szeroką gamę opcji, które pozwolą Ci wyrazić swoją indywidualność i podkreślić indywidualny styl.

Szukasz piercera? Znajdziesz go w 7 Sins Tattoo

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem mantisa lub innego rodzaju przekłucia na ciele, skorzystaj z usług profesjonalnego i doświadczonego piercera. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielu artystów specjalizujących się w wykonywaniu różnorodnych kolczyków – zarówno na twarzy, jak i całym ciele – którzy po przeprowadzeniu szczegółowej konsultacji, dobiorą dla Ciebie najlepszy rodzaj przekłucia. Dzięki odpowiedniej opiece i wysokiej jakości materiałom będziesz mógł cieszyć się nim przez wiele lat, dodając tym samym niepowtarzalny akcent do swojego wyglądu. Czekamy na Twoją wizytę w studio piercingu 7 Sins Tattoo!