Zapraszamy Was do świata męskich dziarek. Panowie, którzy odwiedzają nasze studio tatuaży w Poznaniu, najchętniej sięgają po odważne, mocne motywy, które przyciągają uwagę, a niekiedy nawet szokują odbiorcę. Lubimy ten rodzaj współpracy. Mężczyźni zazwyczaj są zmotywowani i zdecydowani, jeśli chodzi o miejsce, czy wzór, jaki zostanie im wbity w skórę. Jednym z najchętniej tatuowanych miejsc są ręce: od ramienia, aż po dłonie. Jak przedstawiają się efekty naszej współpracy? Zobacz sam!

Tatuaż smok

Jednym z naszych projektów jest umieszczony na przedramieniu smok. Utrzymany w czarno-szarej tonacji tatuaż, wyróżnia się mocnym akcentem w postaci przypominającego półksiężyc wzoru, którego znaczenie pozostało sekretem naszego klienta… Ta graficzna dziarka przykuwa wzrok każdej osoby, a jego właściciel z pewnością nie raz zostanie zapytany o symbolikę tajemniczego motywu. Nas do dziś zżera ciekawość!

Kobiety inspirujące…

tatuaż na przedramieniu

Kobiety są muzą artystów, ale też bardzo popularnym motywem u naszych klientów. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z naszej famme fatale. Mrocznej, seksownej i niezwykle intrygującej. Utrzymana w komiksowym stylu pociągająca postać, uwodzi urodą i osobliwym mistycyzmem. Oczy wypełnione czerwienią hipnotyzują, magicznie przyciągając wzrok. Jest enigmatyczna, grzeszna… I piękna. Jedna została umiejscowiona na dłoni. Jej rogata koleżanka wylądowała natomiast na przedramieniu. Która bardziej przypadła Ci do gustu? Wykonaj swój własny tatuaż w Poznaniu. Nasi artyści tylko czekają na kolejne kawałki skóry, które wypełnią swoim talentem.

Dobre, męskie tatuaże to nie tylko te na rękach…

Przykładem innego miejsca jest klatka piersiowa, gdzie powstał genialnie wkomponowany popularny motyw skrzydeł. Ten obszar daje zupełnie inne opcje niż tatuaże na rękach — większa przestrzeń, ale też ból. Okolica mostka jest jedną z najcięższych ze wszystkich partii ciała.

tatuaż na klatce

Zaaranżowany w czarno-szarej kolorystyce zachwyca perfekcyjną realizacją i ciekawą aranżacją. Mocny kontur i świetnie wykonane cieniowania sprawiają, że dziarka wygląda bardzo estetycznie. Kluczem do sukcesu jest tutaj dobry tatuażysta, a poznańskie 7Sins Studio ma tylko takich w swojej ekipie! Jeśli spodobał Ci się ten wzór, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie projekt, na poziomie widocznym na zdjęciu.

Czy tylko mężczyźni wybierają mocne, mroczne wzory?

Ależ oczywiście, że nie! Kobiety coraz częściej sięgają po wzory, które wydawałoby się, że są “męskie”. Nic bardziej mylnego! Przykładem może być nasza dzielna klientka. Postanowiła wytuatuować wzór na całej długości nogi, od kostki po linię biodra. To odważna decyzja ze spektakularnym efektem.

tatuaż na nodze

Kompozycja opiera się głównie na dwóch czaszkach oraz motywach roślinnych, które nadają ciekawego wyrazu z racji połączenia dwóch różnych światów, przywołujących na myśl symbolikę życia i śmierci. Czerń i szarość zostały pięknie przełamane krwistą czerwienią, spływającej z oczodołu do szczęk. Gratulujemy odwagi przy wyborze wzoru i dzielnego wytrwania tych trudnych sesji! Pamiętajmy, że okolice kolan są jednymi z bardziej tkliwych i nawet mężczyźni miewają problem z dziaraniem tej części ciała.

Szukasz profesjonalnego studio tatuażu w Poznaniu? To znalazłeś! Chcesz poznać cennik? Skontaktuj się z nami – wszystko indywidualnie z Tobą ustalimy.

Jeśli chcesz wykonać swój pierwszy tattoo, to ręka jest naprawdę dobrym miejscem. Nie jest tak bolesne jak niektóre (żebra, stopy, szyja…), a dziarki w tej części ciała prezentują się nad wyraz korzystnie. Zastanawiasz się, czy lepiej robić jeden duży wzór czy kilka małych? To już musisz wiedzieć Ty. Jako doświadczeni tatuażyści popieramy oba rozwiązania. Jedni klienci trzymają się ustalonego motywu, a inni preferują misz-masz. I tutaj powinien pojawić się dobry tatuażysta (czyli np. nasi artyści z Poznania), który stworzy kompozycję, tworzącą harmonijny i spójny obraz.