Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a Ty wciąż szukasz upominku dla bliskiej osoby. Znasz to, prawda? Nie chcesz po raz kolejny kupować książek, zimowych kubków, tylko szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Pomyśl o sprezentowaniu komuś… tatuażu! W naszym studiu na Wildzie jest to możliwe! Zgodzimy się, że to dość nietypowy pomysł pod choinkę, ale uwierz nam – każdy miłośnik trwałych ozdób na ciele podskoczy z radości. Możesz być pewien, że ta dziara już zawsze będzie kojarzyć mu się z tą miłą chwilą i z Tobą. A o to właśnie chodzi, czyż nie?

Chcesz spełnić czyjeś marzenie?

Jeśli wiesz, że osoba bliska Twojemu sercu od dłuższego czasu marzy o ozdobieniu skóry, świąteczny prezent to idealna okazja, by sprawić jej tę niezwykłą przyjemność. Pamiętaj jednak, by zyskać stuprocentową pewność, że obdarowany jest rzeczywiście gotowy na swój pierwszy lub kolejny malunek na ciele. W przeciwnym razie postawisz go w dość niezręcznej sytuacji. Być może umówi się na sesję, mimo że nie będzie do tego całkowicie przekonany. Każdy dobry tatuażysta (w naszym salonie w Poznaniu przede wszystkim) powie Ci, że lepiej zastanowić się jeden raz więcej niż później żałować i szukać sposobu na pozbycie się niechcianej ozdoby. Poniżej podpowiadamy najlepszy sposób na podarowanie komuś wymarzonej dziary!

Wybierz voucher podarunkowy

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest karta upominkowa. Taka forma sprawdza się zawsze i pozwala osobie obdarowanej decydować o najważniejszych kwestiach. Dobór wzoru to bardzo indywidualna sprawa, więc pozostaw ją w gestii przyszłego właściciela malunku. Nie ustalaj również terminu sesji – zwłaszcza gdy nie wiesz, jakie plany ma na ten czas dana osoba. Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz spersonalizowany, imienny voucher, który można wykorzystać u dowolnego artysty – w naszym studiu tworzy wielu tatuatorów, a każdy z nich ma swój własny sposób pracy. Taki podarunek pod choinkę daje sporo możliwości – obdarowany sam wybiera tatuażystę, do którego uda się na sesję. Może ewentualnie dopłacić brakującą kwotę, jeśli uzna, że chce wydziarać coś, co przekracza budżet dostępny na karcie.

Sprawdź dostępne warianty kwotowe

Zanim zdecydujesz, ile pieniędzy masz zamiar przeznaczyć na podarunek tego typu, zorientuj się, jakie plany względem ozdób na ciele ma osoba, którą chcesz obdarować. W studio tatuażu Seven Sins Tattoo w Poznaniu cennik waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Jeśli chcesz ofiarować komuś voucher na niewielki napis lub mały symbol, wystarczy, że wybierzesz opcję w kwocie 300 zł. Jeśli w grę wchodzą większe i bardziej skomplikowane prace, zdecyduj się na kartę o wyższej wartości. Takiego prezentu nie musisz organizować w pojedynkę. Zaangażuj rodzinę lub grupę przyjaciół i zróbcie wspólną składkę. Tego typu niespodzianka to najlepsze, co może przytrafić się każdemu miłośnikowi tatuaży!

Załatw wszystko bez wychodzenia z domu

W dobie obecnej pandemii szczególnie ważną kwestię stanowi bezpieczeństwo. Jeśli chcesz jedynie kupić u nas na Wildzie voucher prezentowy na tatuaż, załatw to online! Karty prezentowe mają długi okres ważności – to aż rok od daty zakupu, więc osoba obdarowana wykorzysta go w dogodnym dla siebie terminie. To także wygodna opcja, gdy jesteś spoza Poznania i nie masz okazji, by odwiedzić nasze studio osobiście. Nie martw się, jeśli w sklepie internetowym nie znajdziesz vouchera we właściwej dla siebie kwocie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami e-mailowo lub telefonicznie, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną kartę podarunkową. Bez problemu wyślemy ją również pocztą pod wskazany adres. Jesteśmy otwarci na spełnianie takich marzeń!

Sprezentuj komuś efektowny tatuaż!

Czy przekonaliśmy Cię, że dziara to nietuzinkowy pomysł na prezent pod choinkę? Jeśli tylko masz pewność, że osoba, którą chcesz obdarować, ucieszy się z takiego podarunku, zaskocz ją w tegoroczne święta! My natomiast będziemy zadowoleni, że możemy przyczynić się do uszczęśliwienia kogoś, kto jest Ci bliski. Być może uda się Wam wspólnie przyjechać na sesję? Czekamy z niecierpliwością i zapewniamy – razem wyczarujemy coś pięknego!