Piercing Poznań – oferujemy wam także usługi piercingu.

Przekłucia wykonuje doświadczona piercerka, która zajmuje się tym od kilku lat i dobrze wie co robi. W studio do piercingu używamy tylko i wyłącznie stali chirurgicznej, która jest najbezpieczniejsza do przekłuć. Dlaczego? Ponieważ nie rdzewieje, nie uczula oraz występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Jakie typy piercingu oferujemy w naszym studio?

Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że nie wykonujemy kolczyków typu microdermal, ze względu na zagrożenie dla zdrowia, wynikające z ciężkiego, prawidłowego dbania o ten typ kolczyka.

-piercing uszu – jest najbardziej powszechny i jest jednym z najstarszych typów przekłucia;

-tragus – to małe przekłucie chrząstki, która znajduje się przy “wejściu” do ucha,

-helix – jest piercingiem górnej partii chrząstki ucha, zyskuje on coraz większe zainteresowanie,

-daith – polega na przekłuciu wewnętrznego fałdu chrząstki w uchu,

-piercing nosa : -nostril – czyli przekłucie płatka nosa -septum – czyli przebicie przegrody nosa, jest obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranych na założenie kolczyka,

-piercing ust : -labret lub vertical labret -jest przekłuciem dolnej wargi i również cieszy się dużą popularnością, głównie ze względu na walory estetyczne,

-medusa – jest to piercing wykonywany nad górną wargą, ale pod przegrodą nosa,

-monroe- jest przebiciem po lewej stronie nad wargą, nazwa pochodzi od artystki Marilyn Monroe,

Wszystkie wymienione wyżej typy piercingu wykonujemy w naszym studio. Jeżeli jesteś zainteresowany zrobieniem sobie nowego kolczyka lub pierwszego w życiu, to zapraszamy do kontaktu. Napisz jaki kolczyk Cię interesuje, a my wyznaczymy termin Twojej wizyty w naszym studio.