fbpx
X
X
Back to the top
X

Studio tatuażu Zielona Góra – Seven Sins Tattoo

NAJLEPSZE STUDIO TATUAŻU ZIELONA GÓRA – SEVEN SINS TATTOO PIERCING ZIELONA GÓRA

 

Seven Sins tattoo Zielona Góra, jest studiem , które dopiero zaczyna budować swoją dobrą renomę jako profesjonalne studio tatuażu i piercingu. Poświęciliśmy naprawdę wiele sił i czasu czasu, aby skompletować idealny zespół artystów, który sprosta waszym wszelkim oczekiwaniom. Artyści jacy zagoszczą w naszym studio są niesamowicie kreatywni i wciąż chcą się rozwijać. Jesteśmy pewni, że będziecie bezpieczni w naszym salonie tatuażu i piercingu. Z całkowitą pewnością możemy was zostawić w ich rękach, a po zobaczeniu efektu końcowego będziecie zachwyceni jeszcze przez długie lata. Nasze nowe studio tattoo na pewno zaskoczy was lokalizacją oraz metrażem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby lokal wyglądał jak najlepiej i zapewniał mieszkańcom miejscowości zielona góra miejsce, które z chęcią odwiedzą.

DLACZEGO WYBRALIŚMY ZIELONĄ GÓRĘ DLA SEVEN SINS TATTOO?

Oddział Seven Sins Tattoo powstał w Zielonej Górze ze względu duże grono klientów z miejscowości Zielona Góra, a więc nie będziecie musieli już podróżować do studio tattoo w Poznaniu. Bezpłatne konsultacje będą odbywały się przez cały tydzień w studio tatuażu w Zielona Góra. Nasz zespół zawsze chętnie wam pomoże w wyborze wzoru tatuażu również przez facebook. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do studio, gdzie artyści będą mogli rozwiać wasze obawy lub wam doradzić. Przy tak trudnym wyborze jakim jest tatuaż bardzo ważne jest, aby dobrze się zastanowić nad wymarzonym wzorem, który przez długie lata będzie zdobić skórę. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób nie będzie powtarzał się co chwilę na facebook lub w miejscach publicznych. Zachowanie oryginalności tatuaż jest niesamowicie ważne.

PROFESJONALNI ARTYŚCI W SEVEN SINS TATTOO

Tatuaż nie powinien być chwilową zachcianką, powinien zachwycać przez cały czas jego istnienia. Pamiętajcie, że jeden artysta nie wykona tatuaży we wszystkich stylach, ponieważ w naszym studio tattoo każdy artysta pracuje w swoim indywidualnym stylu. Niesamowicie zależy nam, aby tatuaże które u nas wykonujecie, były niepowtarzalne. Nie chcemy przecież wpadać na osoby mające identyczną kopię. W naszym studio nie kopiujemy, a tworzymy wzór tatuażu wraz z Tobą. Ewentualnie tworzymy motywy inspirowane tymi, które przesyłacie nam na facebook.

BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE, CZYLI HIGIENA I STERYLNOŚĆ W NASZYM SALONIE TATUAŻU.

Tatuaż Zielona Góra. Interesuje Cię studio, które dba o swojego klienta? Bezpieczeństwo i higienę stawiamy na pierwszym miejscu. Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszym studio Seven Sins Tattoo Zielona Góra dokładamy wszelkich starań, aby spełniać wymogi sanitarne i jeszcze więcej! Najważniejsze, aby klient po odwiedzeniu naszego studio tatuażu był zadowolony, ponieważ to gwarantuje nam budowanie dobrej renomy. Po zrobieniu tatuażu osoba, która się na niego zdecydowała będzie polecać nasze studio swoim znajomym, etc. Budowanie dobrej opinii o naszym studio tatuażu w całej Polsce jest nieustanną pracą, ale także przyjemnością, ponieważ codziennie poznajemy nowych, fantastycznych ludzi.

otwarcie studio tatuażu zielona gora

DO ZOBACZENIA JUŻ 1 LIPCA – NASZE STUDIO TATUAŻU ZIELONEJ GÓRZE ZNAJDZIECIE NA SIKORSKIEGO 62/9 W ZIELONEJ GÓRZE! SEVEN SINS TATTOO

Jeżeli jesteś zainteresowany zrobieniem tatuażu w Seven Sins Tattoo Zielona Góra napisz do nas maila, na facebook lub instagramie. Jest to najłatwiejszy sposób nawiązania kontaktu. Następnie, jeśli zaistnieje potrzeba, spotkamy się w studio na konsultację wraz z artystą.A dalej wspólnie ustalimy termin wykonania tatuażu i zobaczymy się niedługo, aby wykonać Twoje wymarzone tattoo. Jeśli opuszczasz nasze studio zadowolony, to zachęcamy do wystawiania opinii za tattoo, które u nas wykonałeś.

ADRES
Seven Sins Tattoo Zielona Góra
Generała Władysława Sikorskiego 62

65-454 Zielona Góra

Facebook

Seven Sins Tattoo Zielona Góra

 

TELEFON

 

‭+48 600 660 448

 

EMAIL

7sinstattoo.zielonagora@gmail.com

ZADAJ NAM PYTANIE

Gotowy żeby rozpocząć z nami swój wymarzony projekt? To świetnie! Zadzwoń albo wyślij nam maila a my odezwiemy jak tylko będziemy mogli!

    Imię (wymagane)

    Email (wymagane)


    Numer telefonu

    Wiadomość