Najlepsze Studio Tatuażu Zielona Góra

Seven Sins Tattoo Zielona Góra, jest studiem, które dopiero zacznie budować swoją dobrą renomę studio tatuażu. Poświęciliśmy naprawdę dużo czasu, aby skompletować idealny zespół artystów, który sprosta waszym oczekiwaniom. Artyści jacy zagoszczą w naszym studio są niesamowicie kreatywni i wciąż chcą się rozwijać. Jesteśmy pewni, że będziecie bezpieczni w naszym studio tatuażu – w ich rękach, a po zobaczeniu efektu końcowego będziecie zachwyceni jeszcze przez długie lata. Nasze nowe studio na pewno zaskoczy was lokalizacją oraz metrażem.

Dlaczego wybraliśmy Zieloną Górę?

Oddział Seven Sins Tattoo powstał w Zielonej Górze ze względu duże grono klientów z Zielonej Góry, a więc nie będziecie musieli już podróżować do studio w Poznaniu. Bezpłatne konsultacje będą odbywały się od cały tydzień w studio tatuażu w Zielonej Górze. Nasz zespół zawsze chętnie wam pomoże. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do studio, gdzie artyści będą mogli rozwiać wasze obawy lub wam doradzić. Przy wyborze tatuażu bardzo ważne jest, aby dobrze się zastanowić nad wymarzonym wzorem, który przez długie lata będzie zdobić skórę.

Profesjonalni artyści w studio tatuażu – Seven Sins Tattoo Zielona Góra

Pamiętajcie, że jeden artysta nie wykona tatuaży we wszystkich stylach, ponieważ w naszym studio tatuażu każdy artysta pracuje w swoim indywidualnym stylu. Niesamowicie zależy nam, aby tatuaże które u nas wykonujecie, były niepowtarzalne. Nie chcemy przecież wpadać na osoby mające identyczną kopię. W naszym studio nie kopiujemy, a tworzymy wzór tatuażu wraz z Tobą.

Bezpieczeństwo najważniejsze czyli Higiena i sterylność w naszym salonie tatuażu.

Interesuje Cię studio, które dba o swojego klienta? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszym studio Seven Sins Tattoo Zielona Góra dokładamy wszelkich starań, aby spełniać wymogi sanitarne i jeszcze więcej!   Najważniejsze, aby klient po odwiedzeniu naszego studio tatuażu był zadowolony, ponieważ to gwarantuje nam budowanie dobrej renomy. Po zrobieniu tatuażu osoba, która się na niego zdecydowała będzie polecać nasze studio swoim znajomym, etc. Budowanie dobrej opinii o naszym studio tatuażu w całej Polsce jest nieustanną pracą, ale także przyjemnością, ponieważ codziennie poznajemy nowych, fantastycznych ludzi.

Do Zobaczenia już 1 lipca – Nasze Studio Tatuażu znajdziecie na Sikorskiego 62/9 w Zielonej Górze!

Jeżeli jesteś zainteresowany zrobieniem tatuażu w Seven Sins Tattoo Zielona Góra napisz do nas maila, na messengerze lub instagramie. Jest to najłatwiejszy sposób nawiązania kontaktu. Następnie, jeśli zaistnieje potrzeba, spotkamy się w studio na konsultację wraz z artystą. Następnie wspólnie ustalimy termin wykonania tatuażu i zobaczymy się niedługo

ADRES
Seven Sins Tattoo Zielona Góra
Generała Władysława Sikorskiego 62

65-454 Zielona Góra

Facebook

Seven Sins Tattoo Zielona Góra

 

TELEFON

 

+48 883 306 819

 

EMAIL

7sinstattoo.zielonagora@gmail.com


ZADAJ NAM PYTANIE

Gotowy żeby rozpocząć z nami swój wymarzony projekt? To świetnie! Zadzwoń albo wyślij nam maila a my odezwiemy jak tylko będziemy mogli!

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Numer telefonu

Wiadomość