Rozważasz tatuaż pleców? Wybrałeś doskonałe miejsce na pokrycie tuszem. Plecy to prawdziwe pole do popisu w świecie tatuażu. Na plecach z pewnością zaprezentujesz wymarzony projekt w całej swojej okazałości. Jeśli czujesz inspirację, aby wykorzystać ten potencjał, pozostaje pytanie, co wybrać. Poznaj pięć motywów najczęściej wybieranych przez klientów naszego studia tatuażu 7 Sins Tattoo w Poznaniu.

 

Tatuaż na plecach – które motywy będą pasować

Nasze profesjonalne studio tatuażu w Poznaniu oferuje wiele fascynujących opcji na pokrycie grzbietu. To jednak od twojego gustu, osobowości i wymarzonej estetyki zależy, na co się zdecydujesz. Na plecach zaprezentują się doskonale zarówno realistyczne wzory, biochemika, motywy japońskie, jak i wzory podkreślające naturalne linie twojej anatomii oraz muskulaturę. Szukając inspiracji, poznaj nasze propozycje.

Realistyczny wzór

Realistyczne tatuaże to nowoczesny i bardzo popularny trend, który najczęściej skupia się na krajobrazach lub portretach osób i zwierząt. Może to być jednak cokolwiek, co sobie wymarzysz. Technika ta naśladuje estetykę fotografii i wyróżnia się tym, że jest bardzo szczegółowa. Jeśli rozważasz motyw realistyczny, kluczem do uzyskania satysfakcjonującego efektu 3D jest dobry tatuażysta z doświadczeniem, który podoła temu zadaniu. Dlatego nasze studio bardzo poważnie traktuje wyzwania wzoru realistycznego. Wiemy, że liczy się tu każdy szczegół i wierne oddanie oryginału.

mroczny tatuaż na plecach

Biomechanika

Jednym z najbardziej uderzających wzorów jest styl biomechaniczny, często wybierany przez fanów science fiction, horroru lub futurystyki. Jest to fascynująca wariacja na temat relacji człowieka z maszyną, która odwołuje się do popularnych motywów kultury, jak np. film Ridleya Scotta z 1979 roku pt. „Obcy”. Ponadto żaden typ tatuażu nie podkreśla ludzkiej anatomii tak, jak czyni to biomechanika. Ten rodzaj tatuażu podobnie, jak technika realistyczna uderza dosłownością i dbałością o detal. Nasze studio w Poznaniu specjalizuje się w kreowaniu skomplikowanych wzorów, które dumnie prezentują się na rozległej powierzchni pleców.

Tatuaże w stylu japońskim

Niezwykle popularne w świecie tatuażu motywy japońskie wywodzą się z mitów, tradycji i historii tego kraju. Tygrysy, ryby koi, samurajskie miecze oraz smoki wtopione w abstrakcyjne wzory to atrakcyjne opcje na efektowne pokrycie pleców, zwłaszcza jeśli rozważasz tusz w kolorze. Dobry tatuażysta, wykonując motywy japońskie, odda soczystość koloru, intensywność, witalność oraz bogatą i inspirującą symbolikę. Poznaj wiele ciekawych opcji, które oferujemy w tej dziedzinie.

tatuaz-japonski-plecy

Motywy zwierzęce

Starożytne cywilizacje z całego świata posiadają w swojej historii mity opiewające symbolikę zwierząt. Plecy ozdobione wizerunkiem zwierzęcia, którego energia jest dla ciebie intrygująca, prezentują nie tylko wspaniałe walory estetyczne, ale także stają się osobistym talizmanem mocy. Przy wyborze, kieruj się przede wszystkim symboliką, która do ciebie przemawia. Przykładowo, lew komunikuje moc, męskość, przywództwo i siłę. Natomiast wilk od tysięcy lat postrzegany jest jako zwierzę symbolizujące wartości społeczne. Wizerunek węża to symbol pewności siebie. Zarówno drapieżniki, jak i ptaki, orły, sowy, kruki to wspaniałe motywy na kanwę pleców.

Tatuaż wzdłuż kręgosłupa

Sporą popularnością cieszą się tatuaże na linii kręgosłupa. Wspaniale prezentują się tu motywy roślinne, anatomiczne, a także symbole, z wybranej przez ciebie tradycji. Jedną z popularnych opcji jest tatuaż typu rentgen, prezentujący linie kręgów. Ciekawym pomysłem może być zapisanie wzdłuż kręgów wybranego przez ciebie motta. Wyrafinowany design połączysz tu z inspirującą treścią. Tatuaż kręgosłupa to kopalnia możliwości i ciekawa opcja na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni pleców.

Szukasz profesjonalnego tatuażysty w Poznaniu?

Niezależnie od tego, jaki motyw do ciebie przemawia, kluczowym krokiem jest wybór odpowiedniego artysty, który wprowadzi twoją wizję w życie. Plecy to prawdziwe pole do popisu, ale i wielkie wyzwanie dla wykonawcy twojego pomysłu. Nasze profesjonalne studio tatuażu w Poznaniu tworzy zespół prawdziwych artystów. To, co mamy ci do zagwarantowania, to że twoje plecy znajdą się pod igłą naprawdę dobrego tatuażysty, który zna się na rzeczy. Odwiedź naszą stronę, aby umówić się na konsultację: https://www.7sinstattoo.pl/.