Piercing ust – poznaj rodzaje przekłuć polecanych przez 7 Sins Tattoo. Cz. 1

Kolczyk w wardze to jeden ze sposobów, aby przystroić swoją twarz. Dla niektórych to zwykła ozdoba, dla innych sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie własnego, indywidualnego stylu. Bez względu na to, czym piercing ust jest dla Ciebie – wybierz się do sprawdzonego studia. Dzięki temu przekłucie będzie bezpieczne i prawidłowo wykonane, co jest istotne szczególnie w tak wrażliwej okolicy. Oto najpopularniejsze nazwy i rodzaje kolczyków, które stosuje się w wargach i okolicy jamy ustnej. Wszystkie wykonasz w 7 Sins Tattoo u profesjonalnego piercera. Poznaj listę najpopularniejszych przekłuć! Oto część pierwsza naszego zestawienia.

 

Najbardziej popularne przekłucia

Kolczyk w wardze lub okolicy ust jest widoczny od razu i naprawdę rzuca się w oczy. Nic więc dziwnego, że ten rodzaj piercingu jest tak popularny zarówno u nastolatków, jak i starszych miłośników ozdabiania ciała. W 7 Sins Tattoo bardzo często wykonujemy zdobienie tej okolicy. Przekłucie jest właściwie bezbolesne, szczególnie dzięki wykorzystaniu znieczulenia miejscowego.

Zanim przyzwyczaisz się do nowego kolczyka, mogą wystąpić drobne problemy z dykcją czy jedzeniem. Piercer przedstawi Ci też wszystkie zalecenia w zależności od tego, jakie przekłucie wybierzesz. Dzięki temu wszystko szybko i ładnie się zagoi. Zwykle trwa to ok. 2-4 miesiące, ale wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań oraz miejsca, w którym znajduje się kolczyk.

Jakie są najczęściej wykonywane rodzaje i nazwy przekłuć? Zobacz, co znajduje się na pierwszej części naszej listy najchętniej wybieranych piercingów ust w 7 Sins Tattoo.

Medusa piercing

Medusa to jeden z częściej stosowanych piercingów ust. Ten rodzaj przekłucia dotyczy rynienki wargowo-nosowej – kolczyk jest umieszczany zaraz nad górną wargą na samym środku. Znajduje się w środku rowka i prezentuje się bardzo efektownie. Kolczyk ma okrągły kształt, więc idealnie wpasowuje się w tę lokalizację. Chociaż wygląda pięknie, bywa niezbyt komfortowy, szczególnie na początku.

Madonna piercing

To hołd oddany królowej popu, nazwa pochodzi od piosenkarki Madonny – kolczyk zakłada się nad górną wargą z prawej strony. Gwiazda w tym właśnie miejscu miała kiedyś pieprzyk. Zwykle kolczyk ma postać malutkiej kuleczki, która jest bardzo delikatna i ledwo zauważalna. Po wygojeniu możesz zmienić go na inny rodzaj. To jeden z chętniej wybieranych piercingów w salonie 7 Sins Tattoo w Poznaniu.

piercing-poznanMonroe piercing

Chcesz mieć przekucie nad górną wargą, ale z lewej strony? Wybierz piercing Monroe! Ten rodzaj pochodzi od pieprzyka, który na swojej twarzy miała właśnie Marylin. To kolejne delikatne przekłucie, które świetnie prezentuje się w okolicy ust. Zwykle ma formę kuleczki, ale można dobrać także inny kolczyk. Ten rodzaj przekłucia, razem z piercingiem Madonna, zyskał popularność szczególnie w latach dziewięćdziesiątych. Od tego czasu jest niezwykle popularny wśród osób, którym zależy na subtelnej ozdobie, a jednocześnie podkreśleniu swojego stylu.

Ashley piercing

Szukasz czegoś, co ozdobi wargę, a nie tylko jej okolice? Postaw na piercing Ashley! To przekłucie, które wykonuje się w czerwieni wargi dolnej – na samym środku. To kolejne subtelne rozwiązanie, najczęściej z wykorzystaniem niewielkiej kuleczki. Prezentuje się delikatnie i zwraca uwagę. Dodatkowo zastosowanie takiego przekłucia ma inną zaletę. Warga staje się lekko powiększona i pełniejsza. Rozwiązanie nie nadaje się jednak w przypadku osób z aparatem ortodontycznym.

Profesjonalne studio piercingu

W 7 Sins Tattoo w Poznaniu zrobisz wymarzony piercing ust, np. Madonna, Monroe, Ashley czy Medusa. To jedne z najczęściej wybieranych przekłuć, które wyglądają bardzo delikatnie i subtelnie, a jednocześnie podkreślają indywidualny styl. Zastanawiasz się nad innym przekłuciem? Sprawdź drugą część naszego zestawienia!

Jako profesjonalne studio piercingu każde przekłucie wykonujemy bezpiecznie i w taki sposób, żeby maksymalnie zadbać o Twój komfort. Sterylne warunki, ogromne doświadczenie i tylko aktualna wiedza – to wszystko sprawia, że jesteś w naprawdę dobrych rękach. Piercer zawsze prawidłowo i umiejętnie przekłuje wybrane miejsce, a także odpowiednio założy kolczyk. Wybieraj z najlepszych przekłuć ust i ciesz się niesamowitym efektem!