Piercing ust – jakie przekłucia polecamy? Sprawdź nasz poradnik. Cz. 2

Medusa, Monroe, Madonna… to tylko niektóre nazwy piercingów okolicy ust, które przedstawiliśmy w pierwszej części tej listy. Są delikatne i subtelne, dlatego przepięknie wyglądają na każdej twarzy. Jakie przekłucia są równie chętnie stosowane przez naszych klientów? Inne rodzaje znajdziesz w drugiej części naszego poradnika! Poznaj kolejne ciekawe przekłucia ust i warg, dzięki którym podkreślisz swoją indywidualność w kilkanaście minut. Wybierz ulubiony piercing i daj nam znać, która opcja najbardziej Ci się podoba!

 

Poznaj rodzaje piercingu ust

Kolczyki znajdujące się w okolicy ust od razu rzucają się w oczy – nic dziwnego, że są tak chętnie stosowane. Wspaniale ozdabiają twarz i podkreślają indywidualny styl. Rodzaje piercingu ust obejmują przede wszystkim kolczyki, które znajdują się w wardze (górnej lub dolnej) albo okolicach (nad, pod czy obok warg). Bez względu na to, na które przekłucie się zdecydujesz, pamiętaj o tym, by wybrać sprawdzone studio.

W 7 Sins Tattoo w Poznaniu codziennie przekłuwamy usta naszych klientów. Dzięki temu mamy doświadczenie, a Ty możesz cieszyć się pięknym kolczykiem i maksymalnym bezpieczeństwem. Każdy kolczyk jest wykonywany w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Usta i wargi to bardzo delikatne okolice, dlatego sterylność jest w tym przypadku szczególnie ważna.

Po wykonaniu piercingu otrzymasz dokładne zalecenia na przyszłość, by prawidłowo zadbać o swoje przekłucie. Gojenie trwa zwykle 2-4 miesiące, a sam zabieg często jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest właściwie bezbolesny.

Poznaj drugą część zestawienia najchętniej wybieranych piercingów w 7 Sins Tattoo. Znajdź najlepsze przekłucie dla siebie i ciesz się niesamowitym efektem na swojej twarzy. Później, po całkowitym wygojeniu, wybierz ulubiony kształt widocznej części kolczyka, np. kuleczki, diamenty, stożki czy inne rodzaje, także te bardziej szalone (np. w kształcie kości do gry czy gwiazdki).

Jestrum piercing

Ten rodzaj nazywa się także vertical medusa. To dlatego, że kolczyk znajduje się w rynience wargowo-nosowej (w dołku nad górną wargą), a jednocześnie w górnej wardze. To mocno rzucający się w oczy piercing, który chętnie wybierają miłośnicy ekstrawagancji. Zwykle w obu miejscach znajdują się niewielkie kuleczki (zakłada się kolczyk typu banan). Ze względu na to, że jedna część przekłucia znajduje się w czerwieni wargowej, górna warga staje się odrobinę powiększona i wypełniona.

piercing-zielona-goraVertical labret

Vertical labret jest kolejnym rodzajem piercingu, który przechodzi zarówno przez wargę, jak i okolicę obok ust – w sposób pionowy, stąd nazwa. W tym przypadku chodzi o dolną czerwień wargową oraz część zaraz pod ustami. Końce kolczyka (tutaj także stosuje się banan) są widoczne w dwóch miejscach. Najczęściej to kuleczki lub diamenciki. Tym razem lekkiemu powiększeniu i wypełnieniu jest poddawana dolna warga.

Snake bites

Kolczyk niczym pogryzienie przez węża – w dwóch miejscach, symetrycznie, po obu stronach warg? Tak właśnie wygląda snake bites. To niezwykle popularny piercing, który charakteryzuje się występowaniem kolczyków po obu stronach ust, w pobliżu kącików (lekko pod nimi). Nie dotyczy zatem czerwieni wargowej. Oprócz kuleczek czy diamencików w tej okolicy chętnie umieszcza się również kółka, twistery albo podkówki.

Zapraszamy do studia 7 Sins Tattoo!

Chcesz zrobić piercing ust w sposób komfortowy i bezpieczny? W salonie 7 Sins Tattoo w Poznaniu zyskasz efektowne kolczyki warg oraz ich okolic. Snake bites, vertical labret czy jestrum to tylko niektóre rodzaje piercingów, z których możesz wybierać. Wszystkie są wykonywane sterylnie i w taki sposób, żeby zadbać o Twoją skórę. Doświadczony piercer doskonale wie, jak przekłuć konkretne miejsce i jaki kolczyk w nim umieścić, by ochronić wargi oraz zęby. Podaje też dokładne wskazówki na przyszłość, by Twój piercing prezentował się wyśmienicie przez długi czas. Zgłoś się do 7 Sins Tattoo i zapewnij sobie kolczyk, który doskonale podkreśli Twój styl!