Kochamy tatuować Wasze ciała. Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż zobaczyć Waszą minę i zachwyt po skończonej pracy. Milej jest chyba tylko, gdy wracacie do nas ponownie, z równym zadowoleniem i szczerą miłością do tatuażu, który nosicie od miesięcy, czy też lat i prośbą o wbicie kolejnego projektu w Waszą skórę. Chcąc podzielić się szczęściem naszym i zadowolonych klientów – zapraszamy na trzecią już odsłonę najświeższych dziarek, które opuściły studio tatuażu 7Sins w Poznaniu.

Aaauuuu! Gdy drzemie w Tobie pierwotny instynkt…

Tatuaż Wilk

Jing i jang, dzień i noc, kobiecość i męskość – dwa bieguny, które potrafią łączyć się w symbiotyczną, harmonijną całość. To częsty, ale też ważny motyw przewodni wielu tatuaży. Czarno-biały wzór, znajdujący się na wewnętrznej stronie przedramienia, jest osobliwym zobrazowaniem równowagi, jaka zachodzi pomiędzy słońcem i księżycem. Dwa wilki, na których opiera się projekt, są wyrazem szacunku do dzikiej natury, pierwotnych instynktów i tego, co prawdziwe w dzisiejszym świecie. Miłość do zwierząt i szacunek do Matki Natury są symbolem wartym umieszczenia go na własnej skórze. To jeden z projektów, który wiąże się z głębszym przesłaniem, co niezwykle cenimy u naszych klientów.

Kultura Majów, prosto z Hollywood!

Tatuaż Apocalypto

“Apocalypto” Mela Gibsona opowiada o tajemniczej i niesamowitej cywilizacji Majów. Nie wchodząc zbytnio w kinematografię – polecamy ten film jako kawał dobrego kina, będącego inspiracją do wykonania kolejnego projektu. Portret Łapy Jaguara (imię bohatera!) został wykonany w kolorze, w nurcie uwielbianego przez nas realizmu. To chyba najtrudniejsza technika, ale dająca jedne z najbardziej spektakularnych efektów. Jeśli podoba Ci się taki motyw i jego wykonanie — wpadnij do profesjonalnego studio tatuażu w Poznaniu po własny projekt, który nasi artyści z dziką rozkoszą przeniosą  na Twoją skórę. Osobiście mocno jaramy się kulturą Majów i cieszymy się, że jest ona kultywowana we współczesnym świecie.

Futurystyczny rękawik dla Gamerów

Tatuaż rękaw BioShock

Kolejny projekt, który stale nas zachwyca. Istny brylant! Fanom gier komputerowych nie trzeba przedstawiać perełki, jaką jest „BioShock”, na podstawie której powstał cały rękaw. W górnej części projektu znajduje się Big Daddy – portret fikcyjnej postaci, będącej bohaterem wspomnianego, kultowego już FPS’a. Poniżej — przepiękna Elisabeth z „Burail at the sea”. Jej sarkastyczne i mocne spojrzenie zostało tak pięknie uchwycone, że trudno odwrócić od niego wzrok. Majstersztyk! Cały tatuażyk wykonany w kolorze, w nurcie realizmu jest powodem do dumy, zarówno dla naszego studio tatuaży w Poznaniu, jak i oczywiście właściciela, którego serdecznie pozdrawiamy! Gamingowy świat, jak widać, ma się bardzo dobrze. Często wykonujemy projekty inspirowane wieloma tytułami. Co nas cieszy, gdyż zazwyczaj są to bardzo ciekawie rozrysowane postacie, które fajnie przenosi się  na skórę.

Klasyczna czaszunia – zawsze na propsie!

tatuaż czaszka

Motyw stary jak świat, jednak niezmiennie niezwykle ceniony. Czaszki często pojawiają się w projektach, zarówno jako główny punkt kompozycji, jak i dodatek wielopoziomowego rysunku. W tym tatuażu jednak jest coś wyjątkowego. Czarno-białą kolorystykę świetnie przełamały czerwone rogi i siekacze, nadające spektakularny efekt. Elementem przykuwającym uwagę niezaprzeczanie jest symbol usytuowany na frontalnej części kości, przypominający odwrócony księżyc w początkowej rosnącej fazie.

Jeśli spodobał Ci się któryś z pokazanych motywów – wpadnij do dobrego studio tatuażu w Poznaniu i stwórz z nami swój własny projekt.