Od dłuższego czasu myślisz nad wykonaniem tatuażu? Szukasz pomysłu na oryginalny i nietypowy wzór? Jeśli tak, świetnie trafiłeś! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kolejną odsłonę ozdób wykonanych przez profesjonalne studio Seven Sins Tattoo w Poznaniu. Już teraz zobacz najświeższe dziary, które wyszły spod rąk naszych uzdolnionych tatuatorów!

Karta z tarota – kochankowie

Tatuaż karta z tarota

Utrzymany w czarno-białej kolorystyce tatuaż przedstawiający kartę z napisem „The Lovers” symbolizuje miłość oraz wiarę w związek. Ta fenomenalna ozdoba została wykonana na przedramieniu, przypominając odbiorcy o nieśmiertelności oraz szczerości uczucia. Miłość jest jednym z częstszych motywów przewodnich, gdyż wiąże się z głębszym przesłaniem. Tak samo jest w tym przypadku. Dopracowana w najmniejszych szczegółach dziarka mówi o zjednoczeniu z drugim człowiekiem pomimo śmierci. Otoczenie kochanków jest przepełnione harmonią, spokojem i jednocześnie tajemniczością.

Mroczny tatuaż z czaszką na plecach

Mroczny tatuaż z czaszką na plecach

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej i ponadczasowej ozdobie, Twój wybór może paść na tatuaż z czaszką w roli głównej. Jednym z naszych projektów jest ogromna dziara umieszczona na plecach, która przyciąga wzrok symbolem czaszki. Czarno-biała kolorystyka doskonale harmonizuje z symbolem utożsamianym z niebezpieczeństwem oraz śmiercią. Unikalności całej kompozycji dodają dwie kobiety znajdujące się po bokach. Dzisiaj wizerunek czaszki przeżywa prawdziwy renesans. Niesłabnąca popularność tego motywu sprawia, że nasze poznańskie studio tatuażu odwiedza spora liczba osób marzących o takiej dziarze. Czaszka świetnie prezentuje się w połączeniu z różnymi elementami. Umiejętnie zestawiona np. z różą symbolizuje życie i śmierć. Motyw ten może pojawić się na Twojej skórze w wielu wersjach. To, na co się zdecydujesz, zależy tak naprawdę tylko od Ciebie!

Zakrwawiona twarz kobiety

Tatuaż twarz kobiety

Ten bardzo realistyczny tatuaż z całą pewnością zaciekawi wszystkich miłośników demonów, wampirów oraz mrocznych kultur. Wzór jest odważny, oryginalny i nie każdemu może się spodobać. Zakrwawiona twarz spektakularnie komponuje się z dłonią umoczoną we krwi. Uwagę przyciągają w szczególności czerwone usta i niezwykle wyraźne, czarne oczy. Ta sporych wymiarów dziara może pojawić się na przedramieniu, ale świetnie będzie też wyglądać na plecach. Zastosowanie mocnych, nasyconych pigmentów sprawia, że całość prezentuje się niezwykle mrocznie i przerażająco zarazem. Jeśli zamarzysz o podobnym tatuażu, zapraszamy Cię do salonu Seven Sins Tattoo w Poznaniu.

Kobieta w komiksowym stylu

tatuaż kobiety w stylu komiksowym

Do tej pory byłeś przekonany, że nie zrobisz sobie dziary? Patrząc na ten perfekcyjnie wykonany tatuaż, z całą pewnością zmienisz zdanie! Kobieta w komiksowym stylu to idealny wzór nie tylko dla miłośników kreskówek. Mogą go wybrać także zwolennicy sztuki współczesnej i szeroko pojętej kultury ulicznej. Dziarka zachwyca starannie przemyślaną kolorystyką, a także umiejętnie wplecionymi symbolami. Jednym z nich jest motyw kuli ziemskiej, który pojawił się tuż nad dłonią kobiety.

Czaszka z błyskawicą na kolorowym tle

Tutaj jeszcze jedna dziara z motywem starym jak świat, czyli z czaszką na pierwszym planie. Tym razem została ona połączona z błyskawicą, a wszystko umieszczono na czerwono-niebieskim tle. Całość prezentuje się niezwykle intrygująco. Taki wzór możesz sobie wytatuować nie tylko na przedramieniu, ale także na klatce piersiowej czy brzuchu. Dobry tatuażysta z całą pewnością poradzi sobie z tym zadaniem.

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że tatuaże to nie tylko forma ozdabiania ciała. To także jeden ze sposób na wyrażenie własnej osobowości. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać swoją pierwszą, czy kolejną dziarę, zapraszamy Cię do Seven Sins Tattoo w Poznaniu. Chcesz poznać cennik? A może szukasz oryginalnej kompozycji, która pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu? Skontaktuj się z nami – ustalimy z Tobą wszystkie niezbędne szczegóły!