Poprzedni wpis o dziarach na rękach cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, dlatego też prezentujemy drugą odsłonę męskich wzorów, wykonanych w studio tatuażu w poznańskim 7 Sins Tatoo. Tym samym nadal pozostajemy w mocnym świecie odważnych projektów, powalających na kolana tych, którzy mają okazję zobaczyć dzieła wychodzące spod ręki naszych najzdolniejszych artystów. Zapraszamy do obejrzenia nowych, jeszcze ciepłych wzorów.

Barwnie i odważnie…

Z przyjemnością przedstawiamy Wam postać, piękność niczym wyjęta z bajki, w stylu mangi. Charakterystyczny klimat został uzyskany mocną, prostą kreską. Czerwonowłosa niewiasta owinięta szarymi wzorami, przypominającymi węże, przeszywa odbiorcę swoim poniekąd pustym, błękitnym spojrzeniem. Dla nas to istny sztos! To spora dziara, która zaczyna się na barku, a kończy poniżej łokcia. Kilka sesji dało spektakularny efekt, z którego jesteśmy dumni! Podoba Ci się? Odwiedź profesjonalne studio tatuażu 7 Sins w Poznaniu i stań się właścicielem podobnej perełki.

Demoniczna piękność

Sylwetki kobiet, zarówno te wykonane realistycznie, jak i bardziej komiksowo, abstrakcyjnie, są popularnym i lubianym motywem. Szczególna uwaga należy się tej utrzymanej w gamingowym klimacie dziarce, przedstawiającej całkiem mroczną, ale też intrygującą postać. Wygląda niczym zamyślony demon z otwartym trzecim okiem. Czerwone rogi, usta, symbol na czole i palce przyciągają spojrzenie i hipnotyzują. To jeden z naszych ulubionych motywów. Kto może wykonać tak dobry tatuaż w Poznaniu? Oczywiście jeden z naszych artystów!

Psychodeliczna kompozycja

Propozycja dla odważnych, tatuaż zajmujący całą klatkę piersiową oraz brzuch. Nasz klient, prawdziwy pasjonat, ozdabia swoje ciało w sposób intrygujący, a dla niektórych może i szokujący. W aranżacji widzimy kobietę wampira, która zdaje się być w mocnym transie. Jej zakrwawiona twarz i płonące dłonie spektakularnie komponują się z pomarańczowymi kryształami, rozkładającymi się na linii obojczyka. Piękny, perfekcyjnie wykonany portet kobiety, umiejscowiony na brzuchu dodaje tu ciekawego akcentu. Przestrzenie kompozycji wypełnione są blackworkiem, który nie był prosty do wbicia na tak dużych powierzchniach. Jednak dobry tatuażysta w Poznaniu bez problemu poradził sobie z tym wyzwaniem.

Rękaw… na nodze

W tym projekcie dzieje się naprawdę wiele. Z pewnością jednym z najbardziej rzucających się elementów całej kompozycji jest kobieta w koronie. Sama postać utrzymana jest w odcieniach szarości, kolorystykę tę przełamuje symbol władzy na jej głowie, swoją złoto-żółtą barwą. Cieknąca z oka krew i sadomasochistyczny strój nadają jej mrocznego wyrazu, jednocześnie nie pozwalając na odwrócenie od niej wzroku, przyciąga spojrzenie każdego. Reszta tatuażu ma w sobie dużo odcieni czerwieni i pomarańczu. Umiejscowione w różnych miejscach oczy zdają się obserwować odbiorcę z wielu stron. To ciekawe przesłanie, podobnie jak szara dłoń trzymająca w objęciu serce z widocznymi tętnicami. Ten projekt jest żywym dowodem na to, że warto zrobić swój tatoo w Poznaniu. Profesjonalny i dobry tatuażysta jest podstawą, aby Twoja dziarka reprezentowała tak wysoki poziom.

Podsumowanie

Jak widzisz, nasi tatuażyści stają na wysokości zadania. Ich prace są niezwykle estetyczne, a projekty wyjątkowe. Z naszego salonu tatuażu 7Sins w Poznaniu wychodzi tylko jeden rodzaj klientów: zadowolonych. Jesteśmy z tego powodu niezwykle dumni. Dokładamy wszelkich starań, aby tak się działo i dążymy do absolutnej perfekcji. Robimy to, co kochamy i robimy to dobrze!. Używanie najwyższej jakości tuszów, czy narzędzi przekłada się na trzymanie możliwie satysfakcjonującego poziomu. Jeśli jesteś zainteresowany wbiciem ciekawego projektu w skórę, zapraszamy do kontaktu!