Ozdabianie ciała z roku na rok zyskuje na popularności. Co za tym idzie, kolejne miejsca specjalizujące się w wykonywaniu dzieł sztuki na skórze wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Otóż czy na pewno? Czy wszystkie studia są sobie równe? Okazuje się, że niekoniecznie. Tym razem chcemy przybliżyć Ci kwestię wyboru odpowiedniego salonu tatuażu, nie tylko w Poznaniu. Jednak to właśnie w Seven Sins Tattoo możesz mieć pewność, że znamy temat od podszewki. Przeczytaj kilka pomocnych wskazówek i podejmij dobrą decyzję!

Wybór dobrego studia tatuażu nie będzie łatwy

Na początek najważniejsza rzecz, którą powinno się zapamiętać na zawsze: tatuaż nie lubi pośpiechu. Im bardziej Ci się spieszy, tym prawdopodobnie efekt będzie dalszy od Twoich oczekiwań. A jak to się kończy? Pewnie nietrudno się domyślić: wielkim niezadowoleniem i szukaniem pomocy w pośpiechu. Nie ma co ukrywać – popyt na tatuaże rośnie, więc przybywa również tatuatorów. Daj sobie czas na prześledzenie opinii i nie zdziw się, że dobry tatuażysta nie przyjmie Cię z dnia na dzień. Na termin trzeba poczekać niekiedy nawet parę miesięcy, ale w dłużej perspektywie nie będziesz tego żałować. Zresztą jeśli masz 100% pewności, że chcesz ozdobić ciało na całe życie, to kilka lub kilkanaście tygodni oczekiwania nie powinno Cię zniechęcić. Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby finalnie wybrać właściwy salon?

Różni tatuatorzy i różne style

Każde dobre studio tatuażu, również nasze w Poznaniu zatrudnia kilku tatuatorów. Dlaczego? Artyści zazwyczaj specjalizują się w konkretnym stylu. Wypracowali to przez lata doświadczeń i szczególnej pasji do konkretnej metody. Jeśli masz pomysł na wzór, ale nie wiesz do końca, jak ma wyglądać lub chcesz poznać wizję kilku osób, przyjdź na indywidualne konsultacje. Taka wizyta przed sesją to także świetna okazja, by poznać tatuażystę i sprawdzić, czy na pewno dobrze się rozumiecie. Osoba wykonująca malunek musi „czuć” Twoją wizję, by stworzyć unikalny projekt. Zrezygnuj z miejsca, gdzie wzór możesz wybrać jedynie z katalogu. Tatuator z prawdziwego zdarzenia będzie dumny, że jego dzieło ozdabia Twoje ciało

Najwyższe standardy higieniczne

Czystość i przestrzeganie zasad BHP w salonach tatuażu to temat dość znany, ale na tyle ważny, że musimy o nim wspomnieć. Wchodząc do studia, musisz od razu widzieć, że jest w nim czysto. Nawet drobinki kurzu na powierzchni są nieakceptowalne. W Seven Sins Tattoo higienę stawiamy na pierwszym miejscu i nie uznajemy na tym polu żadnych kompromisów. W dobrym studio tatuażysta przygotowuje stanowisko w Twojej obecności. Fotel powinien być dokładnie zabezpieczony – nie tylko jednorazowymi podkładami, ale również folią, która musi być wymieniana po każdym kliencie. Rękawiczki, zmieniane przez tatuażystę nawet kilkukrotnie w trakcie jednej sesji, oraz igły wyjmowane ze sterylnych opakowań bezpośrednio przy Tobie, to absolutna podstawa i gwarancja bezpieczeństwa.

Dbałość o Klienta i wizerunek

Jeszcze nie masz zbyt dużo wiedzy o tatuażach i trochę obawiasz się, jak wygląda ten świat? U nas poczujesz się dobrze – przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami! Nasza poznańska ekipa, zarówno tatuażyści, jak i pozostali pracownicy, to ludzie, których poza profesjonalizmem cechuje przede wszystkim otwartość i sympatia. Z przyjemnością Ci doradzimy, wyjaśnimy wątpliwości i podpowiemy, jak dbać o gotową dziarę, by zachowała nienaganny wygląd jak najdłużej. Skorzystaj z okazji i przeczytaj inne artykuły dostępne na naszym blogu, gdzie wyjaśniamy wiele kwestii związanych z tatuażami. Przydadzą się zarówno początkującym, jak i starym wyjadaczom. Ozdoba na ciele to także świetny pomysł na prezent, który możesz podarować bliskiej osobie w formie vouchera. Znajdziesz nas także na licznych conventach i innych wydarzeniach branżowych. To doskonała okazja na pierwsze spotkanie!

Odwiedź nas i przekonaj się!

Wybierając studio, gdzie oddasz się w ręce tatuażysty, wykaż się czujnością. Pomocne będą wszelkie grupy na portalach społecznościowych, zrzeszające miłośników tatuażu. Ich też warto spytać o opinię. Umów się do studia, które masz na oku i zobacz, czy atmosfera w nim Ci w ogóle odpowiada. Gwarantujemy, że w Seven Sins Tattoo zostaniesz na dłużej! Czekamy na Ciebie w salonie w Poznaniu. Stwórzmy razem dzieło sztuki, cieszące Twoje oko każdego dnia!