Spis treści

Poszukiwania idealnego prezentu ułatwi Ci wiedza na temat tego, co interesuje obdarowanego. Jeśli do głównych pasji należą tatuaże, masz szczęście – jest wiele ciekawych pomysłów na podarunek związany z dziarami. W naszym artykule przedstawiamy trzy najlepsze propozycje. Sprawdź, dla kogo wybrać sesję w salonie i kiedy lepiej postawić na książki lub akcesoria do pielęgnacji rysunku.

Pomysły na prezenty dla wydziaranych

Mówią, że tatuaże to styl życia. Na pewno wiesz o tym, jeśli znasz kogoś, kto pasjonuje się dziaraniem. Jednak każdy inaczej podchodzi do swojego hobby i dobrze wziąć to pod uwagę, wybierając idealny prezent.

Ważna jest również okazja, na którą ma to być upominek. To pozwoli Ci dostosować budżet oraz całą oprawę. Na okrągłe urodziny lub 18-kę warto sięgnąć głębiej do kieszeni i zdecydować się na coś wyjątkowego. Większe wydatki nie musisz opłacać samodzielnie – składając się wspólnie z paczką znajomych, wspólnie podarujecie konkretny i przemyślany prezent.

Czy urodziny to jedyna okoliczność do obdarowania fana tatuaży? Oczywiście, że nie! Tematyczne upominki sprawdzą się w czasie Bożego Narodzenia, Walentynek czy nawet z okazji ukończenia szkoły lub obrony pracy dyplomowej.

Akcesoria do pielęgnacji tatuażu

Każdy, kto zna się na procesie tatuowania, wie, jak ważna jest pielęgnacja wydziaranej skóry. Ze świeżym rysunkiem należy postępować jak z każdą inną raną. Od jej prawidłowego wygojenia zależy nie tylko ostateczny wygląd wzoru, ale i nawet zdrowie osoby tautowanej. W profesjonalnym studio tatuażu specjalista od igły nakłada opatrunek, ale to pielęgnacja w domu jest najważniejsza.

Po wygojeniu konieczne jest regularne dbanie o stan skóry, tym razem w celach czysto wizualnych. Dzięki nawilżaniu i aplikacji olejków tatuaż dłużej zachowa kolory i będzie się dobrze prezentował.

W wyposażeniu fana dziar, zwłaszcza takiego, który regularnie składa wizyty w salonie tattoo, muszą znaleźć się odpowiednie kosmetyki. Zestaw do pielęgnacji będzie więc doskonałym pomysłem na prezent. W jego składzie mogą znaleźć się m.in.:

  • masła odżywcze;
  • olejki nawilżające;
  • delikatne kremy;
  • łagodne żele lub mydła do mycia.

Inspirujące lektury o tatuowaniu

Nigdy nie jest za późno na dokształcenie się z ulubionej dziedziny, zwłaszcza gdy lektura jest wyjątkowo fascynująca. Książka o tatuowaniu to sprawdzona propozycja zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z dziarami, jak i zaawansowanych pasjonatów. Przed zakupem dobrze jednak upewnić się, czy dana pozycja nie znajduje się czasem w biblioteczce obdarowanego.

Jaką lekturę wybrać? Na początek polecamy nieco lżejszą propozycję: „Na du**e se zrób. Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zrobieniem tatuażu”. Autor Andrzej Mazuruk, znany jako OSOM, na swoim kanale YouTube opowiada o tajemnicach branży tatuatorskiej. Tym razem swoje ciekawe spostrzeżenia i rady zawarł w pasjonującej lekturze. To znakomita pozycja dla wszystkich, którzy wahają się nad zrobieniem dziary lub chcą uniknąć pomyłek na całe życie.

Kolejne propozycje to nieco głębsze spojrzenie na sztukę tatuażu. Książka „Tatuaż” Andrzeja Jelskiego uchodzi za biblię dla wszystkich amatorów rysunków na ciele. Ogromna wiedza autora poparta została tu setkami prawdziwych historii i opowieści. Innym przykładem jest „Mowa tatuażu” Andrzeja Zwolińskiego – księdza, który zgłębia znaczenia i genezę tatuowania.

voucher na tatuaż

Voucher na tatuaż w Seven Sins Tattoo

Czas na to, co miłośnicy dziar lubią najbardziej. Voucher na tatuaż to nieco bardziej kosztowny prezent, ale taki gest z pewnością będzie niezapomnianym prezentem na lata – dosłownie!

Taka opcja upominku dostępna jest w naszym salonie Seven Sins Tattoo. Dzięki imiennemu kuponowi obdarowana osoba może wykonać tatuaż w Poznaniu w ciągu roku od zakupu.

Do wyboru masz vouchery o wartości od 300 zł do 7500 zł. Jeśli wiesz, że osoba obdarowana będzie wykonać rękaw, lub pojedynczy rysunek, ale nie wiesz, ile takie dzieło może kosztować, skontaktuj się z naszym salonem, a chętnie wyjaśnimy.

Zajrzyj do naszego sklepu na 7sinstattoo.pl!

Już masz pomysł na idealny prezent? Mamy nadzieję, że nasz artykuł podsunął Ci kilka ciekawych opcji. Chcesz więcej? Wejdź na 7sinstattoo.pl i zainspiruj się. W naszym sklepie czekają na ciebie vouchery, a także t-shirty z oryginalnymi grafikami. Pamiętaj o personalizacji prezentu i koniecznie tematycznym opakowaniu!