Dobry tatuażysta Poznań - nasi artyści


Nie ma dobrego studia tatuażu bez dobrego tatuażysty, dlatego w naszym oddziale na Wildzie spotkasz tylko najbardziej utalentowanych artystów. Ekipa Seven Sins Tattoo składa się zarówno z bardzo doświadczonych tatuatorów, jak i artystów z kilkuletnim stażem, którzy pierwsze kroki stawiali właśnie u nas. Każdy z nich wypracował swój własny, unikalny styl, dzięki czemu potrafią nawet najbardziej popularny motyw zaprojektować w sposób niepowtarzalny. W dalszej części strony znajdziesz krótkie biogramy każdego z naszych tatuatorów oraz linki do ich prac.

Jaki powinien być dobry tatuażysta?

Tatuaż wykonujesz na całe życie, dlatego jeśli nie chcesz go później żałować, powinieneś znaleźć dobrego tatuażystę. Komponując ekipę do naszego studia na poznańskiej Wildzie, wybraliśmy artystów, którzy mają wszystkie cechy, które wyróżniają każdego profesjonalnego tatuażystę.

    Dlatego w Seven Sins Tattoo możesz liczyć na:
  • Indywidualne podejście i niepowtarzalny styl - artyści projektują prace w wybranych przez siebie technikach, jednak dostosowując motyw do wytycznych klienta.
  • Miłą atmosferę – tatuażysta zatroszczy się o Twoją wygodę i dobre samopoczucie.
  • Profesjonalizm – artyści wykonują swoje prace w warunkach spełniających najwyższe normy sterylności.
  • Jawność prac – przejrzyj dotychczasowe projekty naszych artystów i wybierz taki, który uznasz za dobry dla siebie!

Valentin Markgraf


Witam wszystkich, których interesuje jakość i ciekawy tatuaż! Nazywam się Valentin Markgraf i jestem zawodowym tatuażystą. Podoba mi się dużo różnych stylów, ale w pracy wolę Neotradycyzm i Realizm. Pracuję tylko z indywidualnymi rysunkami i projektami w Photoshopie, ponieważ w moim priorytecie jest wykonać dla klienta indywidualną i niepowtarzalną pracę! Swojego stylu szukałem i rozwijałem przez całą swoją karierę.

Dmitry Egorov


Mam wyższe wykształcenie artystyczne, tatuażem zajmuje się od 4 lat. Upiększę was czarną farbą! Pracuję najlepiej w czarno-szarym tatuażu, Chicano, ale robię też kolorowe tatuaże! Zawsze jestem zadowolony z dobrej pracy! Przestań patrzeć na fajne tatuaże, czas je zrobić!

Aleksander Avdeev


Nazywam się Aleksander Avdeev. Jestem artystą i zajmuję się tatuażami już od 4 lat. Mój styl to czarno-biały realizm. Pracuję głównie ze zdjęć, komponując je na photoszopie i tablecie, starając się zmaksymalizować przenoszenie szczegółów na skórę w celu uzyskania jak największego realizmu. Nie powtarzam prac innych artystów, jak również nie robię kopii swoich prac. Staram się wykonywać niepowtarzalne projekty w indywidualnym formacie. Staram się pracować z dużymi projektami: rękawami, nogawkami, plecami, ale robię też wyjątki na małe tatuaże.

Ivan Spiny


Tatuuję od ponad 20 lat. Dawno temu pracowałem w firmie reklamowej jako grafik, posiadam zdolności plastyczne. Jeden z moich przyjaciół wreczył mi kiedyś w prezencie maszynkę do tatuowania, powiedział że z moim talentem powinienem spróbować i tak właśnie zaczeła się moja przygoda. Do końca życia będe mu wdzięczny. Zdobyłem 29 nagród na konwencjach tatuażu w kategoriach: miniatura, realizm czarnoszary, trash polka realizm kolorowy.

Thornydima


Mam na imię Dima i tatuuję od 4lat. Wykonuję głównie tatuaże w stylu neotradycjonalnym, który według mnie jest najbardziej ekspresyjnym stylem spośród wszystkich. Nie lubię robić tatuaży, które nie niosą za sobą żadnego przekazu - pomysł jest integralną częścią tworzonego obrazu, ponieważ przez to przekazujemy konkretną wiadomość/myśl dla innych ludzi. Uwielbiam tworzyć grube kontury i kontrastujące kolory, ponieważ pragnę, aby tatuaż był piękny nie tylko w danym momencie, ale i sprawiał przyjemność dla oka w przyszłości. Tworzę oryginalne szkice, dopasowane do człowieka, ponieważ jednym z kluczowych środków podczas tworzenia projektu (o dobrej jakości) jest jego osobowość.

+48 882 459 681

+48 883 306 819